Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Rozmýšľate ako vylepšiť vašu záhradu na budúcu sezónu? Inšpirujte sa

/
/
/
74 Zobrazení

S koncom novembra prichádzajú prvé náznaky zimy a aj keď nám jeseň ponúkla celkom dosť pekných dní, je čas definitívne sa pripraviť na zimu. A to platí aj pre tých z vás, ktorí bývajú v rodinných domoch a majú vlastnú záhradu.

Uľahčite si pestovanie vďaka fóliovníku

 Ak ste už svoj pozemok „zazimovali“, čo takto počas dlhých večerov, ktoré nás cez zimu čakajú, pouvažovať nad tým aké vylepšenia by sa vo vašej záhrade dali urobiť pre budúcu sezónu. My pre vás máme dva tipy.

Prvý bude praktický pre všetkých, ktorí svoju záhradu využívajú (aj) na pestovanie rôznych plodín. Celé pestovanie je zjednodušene povedané o tom, vytvoriť plodinám ideálne podmienky pre rast. Tomu často „bránia“ nepriaznivé vplyvy počasia.

Ako teda ochrániť pestované plodiny pred týmito vplyvmi? Vhodným riešením sú dostupné fóliovníky. Tie sú skvelou alternatívou k skleníkom, ktoré sú predsa len drahšie, čo mnohých ľudí odrádza. Výhodou fóliovníkov je aj ich jednoduchá údržba a skladnosť. Rozobrať a premiestniť (či po sezóne uskladniť) fóliovník je skutočne ľahké.

Oddýchnite si v závesnom kresle

 Aby to však nebolo len o pestovaní a inej práci v záhrade, poďme teraz relaxovať. Áno, vo vašej záhrade a konkrétne v komfortnom závesnom kresle. Len si predstavte ako sa na jar pohodlne usadíte do závesného kresla a necháte sa jemne pohojdávať pri dobrej knihe, ručných prácach, či jednoducho pri ničnerobení.

Kde ho však umiestniť? To necháme na vás. Vďaka stojanu je možné umiestniť závesné kreslo v podstate kamkoľvek, do altánku, na terasu, či k bazénu. Medzi závesnými kreslami určenými do exteriéru dominujú kreslá z ratanu, či z dreva, prípadne dostupnejšie alternatívy z plastu. Nezabudnite pri výbere závesného kresla pozerať na jeho nosnosť. Obzvlášť ak ho budú používať všetci členovia domácnosti.

Zdroj obrázka:

 Autor: Andrey Gorgots / Shutterstock.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar