Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Je všeobecne známe, že módne trendy je jednoduchšie ladiť v outfitoch počas letných mesiacov. To, že je zima však nemusí automaticky znamenať, že nemôžeme vypadať šik! Svet módy ponúka svojim obdivovateľom možnosť vymódiť sa aj počas chladných mesiacov. Zimné módne kúsky oblečenia, obuvi a doplnkov môžu častokrát zaujať ešte viac, nakoľko dokážu byť skutočne originálne a štýlové.

Jedinečné dámske snehule MoonBoot

Neverte výrokom, že zimnými topánkami sa nedá len tak zaujať. O opaku vás zaručene presvedčia originálne dámske zimné topánky MoonBoot, ktorých dizajn je inšpirovanými kozmonautskou obuvou vo vesmíre.

Plyšový kabát Teddy

Zabudnite na tradičné zimné kabáty. Svet módy privítal Teddy-ho. Na prvý pohľad (i dotyk) pripomína materiál tohto zimného kabátu plyšového medvedíka, a práve preto dostal svoj originálny názov Teddy jacket. Tento zimný módny odev je nie len dizajnový na pohľad, ale vyvoláva vo vás okamžite pocit pohodlia, ktoré budete chcieť neustále nosiť na sebe.

Zimné čelenky

Dokonale zahrejú na ušiach a štýlovo ich možno zladiť k svojmu outfitu. Zimné čelenky sú perfektnou a praktickou alternatívou klasických zimných čiapok. Ľahko ich možno zladiť s šálmi, či nákrčníkmi a svojmu zimnému outfitu dodať tak štýlový šmrnc.

Košeľové bundy

Na prvý pohľad košeľa, avšak materiál je omnoho hrubší a dokonale nás zahreje namiesto svetra, či hrubej mikiny. Výhodou košeľovej bundy je jej všestranné využitie. V jeseni a na jar ju možno nosiť ako vrchný kabátik a počas zimy sa ideálne hodí ako spodná vrstva napríklad pod dámsku lyžiarsku bundu. Keď sa po lyžovačke vyzlečiete z bundy, stále je váš outfit vďaka košeli štýlový a moderný zároveň.

Aj v zime sa dá so svojim outfitom zažiariť. Pamätajte, že v jednoduchosti tkvie to pravé čaro, ale zároveň je skvelý nápad ozvláštniť svoj outfit nejakým trendom, ktorý na prvý pohľad zaujme.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :