Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Iste ste zachytili, že výrobky predávané na Slovensku nie sú také kvalitné ako napríklad v Rakúsku. Toto sa týka aj pracích práškov. Je pravda, že pracie prášky z Rakúska perú lepšie ako tie naše?

Rakúske versus slovenské prášky

Aké prášky používajú v Rakúsku? Je ich zloženie iné ako u nás? Hľadali sme pre vás produkty, ktoré by sme mohli porovnať. Úplne zhodné produkty však na Slovensku nenájdete. Preto sme vybrali niekoľko práškov z Rakúska a predstavíme vám ich.

Persil 360°Universal

V Rakúsku sa predáva prací prášok na bielu bielizeň Persil 360°Universal. Tento prášok je veľký – váži 7,7 kg a vystačí vám až na 110 praní. Prádlo bude po vypraní žiarivo biele a nezošedne ani po niekoľkých praniach. Vyperie aj tie najodolnejšie škvrny. U nás sme takýto prášok nenašli.

Ariel – prášok na pranie Actilift

Ďalším práškom, ktorý sme hľadali aj na slovenskom trhu, bol Ariel – prášok na pranie Actilift na farebnú bielizeň. Opäť sa nám potvrdilo, že presne tento produkt na našom trhu nenájdete. Tento prášok vám vydrží až 100 praní a môžete ho použiť pri teplotách od 20 ˚C do 95 ˚C. Má vysokú praciu účinnosť a vynikajúco odstraňuje škvrny už po prvom praní.

Fewa – prášok na pranie – Wool&Silk

Prací prášok, ktorý u nás nekúpite. Tento prášok špeciálny prací prostriedok pre vlnu a hodváb s extraktom z bambusu. Je taký jemný, že dokáže ošetriť aj pierka. Neobsahuje zosvetľovače, enzýmy, bielidlá ani fosfáty. Prádlo bude po opraní mäkké a pružné, teda ako nové. A navyše je balenie vyrobené hlavne z recyklovaného papiera.

Pomôžu aj zľavové kupóny

Ak sa už rozhodnete nakupovať pracie prášky na Slovensku alebo v susednom Rakúsku, pozrite sa na všetky prášky, ktoré sú v ponuke na stránke myAustria.sk. Nájdete na nej prášky, ktoré iste ani nepoznáte a ktoré sa na našom trhu nenachádzajú. Určite vás milo prekvapia nielen svojou kvalitou, ale aj priaznivou cenou.

Pre výhodnejší nákup určite nezabudnite využiť ani výhodné zľavové kupóny, vďaka ktorým určite niečo aj ušetríte. Nájdete ich napríklad aj na kupónovom webe Vašekupóny.sk.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :