Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Španieli v móde vynikali už mnoho rokov. Veď komu by nehovorili nič také veľké brandy, akým je napríklad Pull & Bear, Springfield, Stradivarius alebo Desigual. Zastavíme sa práve pri značke Desigual. Tá už niečo vo svete módy znamená a takmer každý z nás o nej už niekedy počul.

saty desigual

Značka Desigual nám od roku 1984 prináša niečo iné a nové. V podstatne vznikla hlavne preto, aby v týchto rokoch pozmenila konzervatívnu módu vo svoj obraz. Už žiadne všedné farby, pravidelne tvary a rovnaké strihy. Desigual sa vyznačuje pestrosťou, nekonvenčnosťou a pútavosťou priam až extravaganciou. Vo svojich modeloch využíva pestré palety farieb, potlače a umelecké prvky, aplikácie z rôznych kultúr – nielen tých európskych a južanských, ale napríklad aj afrických. To dokazuje aj na svojich pravidelných módnych prehliadkach, kde prezentuje svoje najnovšie modely.

kabelka desigual

Značka Desigual sa zameriava na ležérne šaty, farebné a šialené kabelky, pestré blúzky, nevšedné topánky a doplnky s tým súvisiace. Medzi šatami Desigual nájdeme väčšinou vzdušné a tenšie šaty, či už kratšieho alebo dlhšieho strihu. Modely nad kolená aj tie po zem nie sú žiadnou výnimkou. V Desigual kabelkách prevládajú väčšie kusy podobného tvaru, nájdu sa ale aj príručné kabelky a tašky. V neposlednom rade u nich nájdete šialené batohy. Blúzky sú jeden z najširších sortimentov a okrem ich výraznej pestrofarebnosti nájdete aj zaujímavé strihy, rôzne visiace a odstávajúce prvky a rozličné strihy.

Desigual sa ako každoročne aj minulý rok predstavila s trendmi a módou na rok 2018. Samozrejme značka je silne zameraná na jarné a letné modely, a to aj predviedli na módnej prehliadke v New Yorku na Fashion week. Predstavili kolekciu šestnástich modelov, ktoré sa držali klasickej farebnosti, pridali sa ale rôzne exotické motívy, z prostredia džungle a Afriky, ktoré dopĺňali extravagantné účesy a mejkap. Máme sa na čo v roku 2018 tešiť. Táto módna ikona prichádza väčšinou s cenovkou. Ak si na túto značku brúsite zuby, vedzte ale, že nemusíte utratiť majetok. Stačí vyhľadať vhodné zľavy a výpredaje, ktoré prichádzajú hlavne v obdobiach mimo sezóny.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :