Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Dámske legíny a nohavice nájdete v absolútne každej farbe, strihu, štýlu a rozmeru, aký vás napadne. V podstate takmer ktokoľvek si dokáže z takto rozmanitého trhu vybrať a každej sadne niečo iné. Máte radšej úplne klasické čierne legíny? Alebo voľnejšie sivé nohavice? Jednofarebné alebo pestré? S aplikáciami alebo bez? Každá si dokáže vybrať.

Základný ukazovateľ, ako rozlíšite klasické nohavice od legín je, že legíny su viac obopnuté a kopírujú postavu. Bývajú z elastických materiálov ako lycra, bavlna alebo nylon. Niekedy bol takýto kus oblečenia v šatníku ženy absolútne nepredstaviteľný, dnes je to bežná prax zrovnateľná s trendom. Ako už bolo spomínané, legíny prichádzajú v rôznych tvaroch a štýloch, napriek tomu sa trend stále mení a vždy je aktuálne niečo iné.

Aký je trend v legínach teraz?

Asi najrozšírenejší druh legín sú momentálne riflové legíny alebo džínsové legíny. Zvykne sa im hovoriť aj džegíny (z anglického slova jeggings). Je to vlastne následovník módy osemdesiatych rokov a slim rifľoviny. Vyzerajú ako rifle, kopírujú ale postavu ako legíny. Veľmi ľahko sa kombinujú s rôznymi druhmi oblečenia a okrem napodobňovania farieb klasických džínsov zvyknú obsahovať aj vrecká, aplikácie, gombíky a postranné švy. Občas sa vyrábajú aj kombinácie rifľových legínov s klasickými, kde sa striedajú materiály.

Ďalší veľký trend sú push up legíny. Ak si myslíte, že nemáte dokonalú postavu pre klasické legíny, pusp up legíny vám len pomôžu. Nie len že kopírujú postavu ako klasické, ale ju aj trochu upravujú. Podvihnú a vyformujú pozadie tak, že vám dodajú dávku sebavedomia. Radi ich nosia aj športovkyne, keďže ich už aj tak vyšportované postavy vylepšia ešte o kúsok.

Ďalšie drobné trendy, ktoré tu a tam prichádzajú a vychádzajú z módy, sú napríklad legíny v kombinácii s mini kraťasmi. Na obyčajné legíny si natiahnete mini kraťasy a idete s trendom. Ďalej napríklad trištvrťové legíny, kombinované so silónkami alebo „kožené legíny“. Teda tie z imitácie kože. Výber je len na vás.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :