Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Nakupovanie nie je len výhradou žien, každý človek si rád dopraje peknú vec podľa svojho gusta. Nakupovanie je tak trochu fenoménom dnešnej doby. Zvýšil sa dopyt, vyrástli obchodné centrá, ľudia chodia na nakupovanie ako na formu zábavy alebo trávenia voľného času. Každý si nájde niečo svoje, čo ho zaujíma a vyhľadáva a prechádza sa medzi obchodmi, kým nenájde svoj maličký sen. Konzumenti zažívajú svoj boom a predajcovia sa radujú.

Čo ale neovláda každý konzument alebo zákazník je ako nakupovať výhodne. Niektorých to možno ani nezaujíma a nechcú na každej veci šetriť. Nie je to ale až tak zložité, ako by sa mohlo zdať. Ušetriť sa dá naozaj jednoducho a takmer na všetkom. Metód je viacero. Môžete zbierať rôzne zľavové kartičky a registrovať sa do bonusových klubov. Takmer každý obchod, či už internetový alebo kamenný má dnes istý bonusový alebo bodový systém. Máte kartičku, ktorá vám zaručuje isté zľavy, ako klub ctených zákazníkov alebo máte kartičku a účet, na ktorý si zbierate body. Tie potom viete vymeniť za ďalšie väčšie zľavy alebo priamo za produkty alebo za darčekovú poukážku v istej hodnote.

Ďalší spôsob lacnejšieho nakupovania sú zľavové kupóny a kódy. Tie vám môžu poslať po prvom nákupe, pri registrácii alebo vám ich môže niekto ponúknuť za malý obnos peňazí. Takisto sa dajú vyhľadávať online. Vyskúšajte stránku zlavovykupon.net, kde môžete nájsť množstvo zľavových kupónov a dokonca zadarmo. Žiady zádrhel vás nečaká. Jednoducho si vo vyhľadávacom políčku vyplníte svoj obľúbený obchod a na tejto stránke na neho nájdete zľavy. Vyskúšajte zľavy na elektroniku, obuv, oblečenie, ale nie len to, ale aj finančné produkty, dovolenky a darčeky. Jednoduché však?

Vyskúšajte napríklad zľavový kupón Deichmann. Ide určite o jedného z top predajcov obuvy na Slovensku a tu si dokážete nájsť buď percentuálne alebo peňažné zľavy na ich produkty. Závisí to od momentálnej ponuky na tomto známom portáli.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :