Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Niektorí túto značku mobilných telefónov a notebookov vôbec nepoznajú a niektorí z vás si ju nevedia vynachváliť. Bez mobilného telefónu si dnes nevieme predstaviť ani jeden deň a ak sa nám náhodou podarí zabudnúť ho doma, doslova šalieme.

Ak si dnes neviete predstaviť svoj život bez notebooku a mobilu, odporúčame vám ušetriť peniaze na drahých značkách, ktoré navyše zlyhávajú v testovaniach a investujte do značky, ktorej názov vie málokto vysloviť. Zo všetkých značiek mobilov vám jednoznačne odporúčame nové telefóny Xiaomi. Sú lacné, kvalitou podobné iným komerčnejším značkám a majú lepší operačný systém.

Windows Mobile

Ak si kúpite mobil s operačným systémom Windows Mobile, ktorý patrí Microsoftu, budete mať istotu, že vám vydrží aj niekoľko rokov. Po roku používania tohto telefónu vás ani len nenapadne vymeniť telefón za nový. Vo Windows Mobile sú zahrnuté aj mobilné aplikácie programov, ktoré bežne používate ako napríklad Word, Excel, PowerPoint.

Zaujímavosti o značke

Ak chcete kvalitný mobil, ktorý kvalitne fotí, má kvalitný a výkonný operačný systém, nezasekáva sa, má jednoduché menu, tak v tom prípade vám odporúčame telefóny čínskej značky Xiaomi, ktorá okrem telefónov predáva aj aplikácie a spotrebnú elektrotechniku, napríklad aj notebooky.

Rok 2011 bol pre nich prelomový. Vyvinuli svoj prvý smartfón, ktorého cieľom bolo ponúknuť zákazníkom kvalitný, ale lacný smartfón. Tejto myšlienky sa držia doteraz a dalo by sa povedať, že predaj tejto značky z roka na rok rapídne rastie.

Vedeli ste, že v roku 2014 sa dostala na tretiu priečku za Samsung a Apple v počte vyrobených mobilných telefónov? Rast tejto firmy nechápu ani jej najväčší konkurenti. Firma má teraz cez 3000 zamestnancov a ich počet z roka na rok rastie.

Ak potrebujete Excel návod, nájdete ho na internete, ale ak potrebujete výkonný telefón, ktorý vás nebude stáť veľa peňazí, tak v tom prípade vám všetkými desiatimi odporúčame Xiaomi – značku, ktorá má budúcnosť.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :