Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Aj vy si určite želáte to najlepšie vybavenie pre vášho štvorkolesového tátoša a to bez ohľadu na to, či sa jedná o staršie auto, alebo o nové. Ani sa nenazdáte a onedlho je tu letná sezóna charakteristická silnými horúčavami striedajúcimi sa so silnými búrkami. Pripravte na toto „talianske“ počasie aj vášho tátoša. Kúpte mu tú najkvalitnejšiu výbavu na toto letné obdobie.

Rohože, cez ktoré neprenikne žiadna voda

Aj v letných mesiacoch vás môžu prekvapiť silné dažde. Určite vám to pomôže, veď predsa nemusíte utekať do autoumývarky a umývať si auto za peniaze. Ak ale nechcete mať okopané dvere a mokrú podlahu v aute, kúpte si kvalitnejšie a hlavne odolnejšie gumené rohože do auta.

Neprenikne cez ne žiadna voda, ľahko sa udržiavajú a pri ich čistení sa nezapotíte ako pri koberčekoch.

Gumové vaničky do kufra

Ak nechcete mať špinavý kufor a chcete zabrániť tomu, aby vám obsah kufra lietal z jednej strany na druhú, okrem toho, že si do auta kúpite plastové bedničky na potraviny, odporúčame vám ešte aj gumovú vaničku do kufra. Práve gumové vaničky ochránia čalúnenie kufra a zabránia tomu, aby sa vám obsah kufra presúval z jednej strany na druhú. Ak prevážate niečo cenné, niečo, čo by sa pri prudkej zákrute mohlo zničiť, gumová vanička bude vašou záchranou. Kúpte si novú gumenú vaničku a vyhnete sa vysávaniu a umývaniu čalúnenia v kufri vášho auta.

Deflektory

Cez letné mesiace, ak nechcete používať klimatizáciu, ktorá je v konečnom dôsledku aj zdraviu škodlivá, kúpte si a nainštalujte si na okná vášho auta značkové deflektory. Sú to protiprievanové lišty, ktoré zabezpečujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu v interiéri auta. Ich inštaláciu zvládnete behom pár minút a bez akejkoľvek pomoci.

Okrem kvalitnej výbavy, ktorú svojmu autu doprajete, nezabudnite pravidelne kontrolovať olej v motore, tlak v pneumatikách a po dlhej zime vždy komplet celý podvozok. Nezabúdajte dávať pravidelne kontrolovať aj kolesá, brzdy, čelnú prevodovku a spojku.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :