Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Nebaví vás posilňovňa? 5 spôsobov, ako schudnete aj bez nej

/
/
/
457 Zobrazení

Chudnutie je náročný proces, ktorý si vyžaduje veľké množstvo disciplíny a sebazaprenia. Základom je správna strava a dostatok pohybu. A síce sa zdá, že všetci cvičia len v posilňovniach a fitness centrách, zhodiť prebytočné kilá viete aj bez nich. Stačí sa držať našich piatich praktických spôsobov.

Beh vonku

Beh patrí k tým najlepším možnostiam, ako schudnúť rýchlo a jednoducho. Vie formovať postavu a dokážete si ním posilniť stehná, lýtka a zadok. Väčšina dnes behá vnútri, na bežiacom páse. Ten je odpružený a má množstvo funkcií. Nič sa však nevyrovná behu vonku, počas ktorého môžete spoznávať okolie.

Obujte si tenisky, technické tričko, ktoré odvedie prebytočný pot, a legíny. Prípadne, ak je chladnejšie, nezabudnite na mikinu alebo bundu.

Cvičenie doma

Ak nie ste príliš milovníkom behu, stavte na cvičenie doma s vlastnou váhou. Na internete nájdete množstvo zaujímavých videí. Nechajte sa nimi inšpirovať. Cvičte podľa uznávaných a slávnych fitness trénerov. Druhou možnosťou sú praktické športové aplikácie, kde si viete sledovať aj svoj pokrok.

Na cvičenie doma budete potrebovať len športové tričká dámske, kvalitnú obuv a legíny. A keď vám to rozpočet dovolí, zaobstarajte si aj činky.

Prirodzený pohyb

Nie každý má čas alebo chuť na cvičenie. V takýchto situáciách je najlepší prirodzený pohyb. Vyjdite von a prejdite sa po okolí, alebo choďte pešo do práce.

Prirodzený pohyb je tou najlepšou formou pohybu pre všetky vekové kategórie. Mierne sa zadýchate, prekrvíte svoje telo a schudnete. Jediné, čo na tento typ pohybu potrebujete, je dámske tričko na cvičenie z funkčného materiálu. To sa postará o to, že keď sa spotíte, odvedie z tela všetok pot. Nič sa na vás nelepí a nespôsobuje diskomfort.

Využite exteriér

Radi cvičíte, no nechcete skákať vo vnútri? Využite exteriér! Je jedno, či to bude vaša záhrada, park alebo sídlisko. Stačí vám len trochu miesta, kde si rozložíte svoju podložku a poukladáte ďalšie veci, napríklad činky. Na to, aby ste schudli, ich však nepotrebujete. Cvičenie s vlastnou váhou vám úplne postačí.

Bicykel to istí

Chcete schudnúť a pritom sa zabaviť? Využite bicykel, korčule alebo kolobežku. Buďte na čerstvom vzduchu a strávte pekný deň spolu so svojou rodinou či priateľmi. Na takýto pohyb sa nezabudnite správne vybaviť dámskymi športovými tričkami. Siahnite tiež po legínach a dobrých teniskách.

Schudnite aj bez posilňovne

Fitness centrá a posilňovne sú skvelým miestom na cvičenie a chudnutie. Nie každý ich však má rád. Na to, aby ste sa zbavili prebytočných kíl, nemusíte trénovať len v nich. Stačí, keď zaradíte pravidelný pohyb a vyskúšate iné spôsoby cvičenia.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar