Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Dnes sa budeme trochu báť. Toto sú najstrašidelnejšie zvuky a reálne audio nahrávky, aké môžete nájsť na internete. O čo všetko ide?

Exorcizmus Anneliese Michel

Toto video je audio súbor s náhravkou z exorcizmu istej Anneliese Michel. Kňazi z nej „vyháňali diabla“ pod domnienkou, že je posadnutá. V nahrávke počuť viacero jazykov z jej úst a neuveriteľné, priam až nadľudské zvuky. Po dlhodobom exorcizme nakoniec umrela na podvýživu a nedostatok tekutín. Nahrávka začína na 2hej minúte, dovtedy sú nejaké info.

Bloop

Zvuk samotný neznie až tak strašidelne, kým si neuvedomíte, že bol nahratý hlboko v oceáne a bolo ho počuť na obrovské vzdialenosti, až 5000km. Mýty hovoria, že ide o neznámy gigantický druh veľryby, iní vravia, že sa jedná o pohyb ľadovcov alebo kontinentálnych dosiek.

Znelka zo Spongebob pustená 800krát pomalšie

Nevieme prečo, ale znie to naozaj desivo. Na Youtube si ešte môžete dodatočne upraviť rýchlosť v nastaveniach prehrávača.

Prvá nahrávka ľudského hlasu na svete

Ako názov hovorí, je to prvé úspešné nahrávanie ľudského hlasu a to už z roku 1860. Kvalita zvuku je naozaj zlá a preto znie tak trochu desivo.

Zvukové halucinácie

Toto video má napodobniť, čo asi prežívajú ľudia s audio halucináciami. Nebudete to poriadne vedieť vydržať pár minút, títo ľudia to musia zniesť celý život.

Operácia Potulujúce sa duše

Nahrávka použitá vo vojne vo Vietname mala zahnať a vystrašiť vietnamských vojakov. Vysielali to v noci pomocou repráku na vrtulníku alebo na lodiach prípadne reproduktor nosili špeciálne jednotky.

Zdroj: Imgur.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :