Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Život na uliciach miest môže byť pravým divadlom absurdít a smiechu. Každý deň svedčíme o scénkach, ktoré by sa mohli stať vtipnými scénami z filmu alebo zábavného situačného komediálneho seriálu. Tu sú najsmiešnejšie situácie, ktoré človek môže zažiť na uliciach mesta.

1. Cestný Tanec Občas sa stane, že dve autá súčasne zaparkujú proti sebe na úzkej ulici a vodiči začnú dávať spiatočku, aby vytvorili cestu jeden pre druhého. Tento tanec spätných manévrov môže trvať nekonečne dlho a prilákať veľa pozornosti.

2. Neskúsení Cyklisti Cyklisti, ktorí sa rozhodnú prejsť mestom v plnom cyklistickom oblečení, akoby práve štartovali v Tour de France. Ich vážny výraz a vážne športové pózy sú v kontraste s ich pokusmi zdolať kľukaté mestské ulice.

3. Zápas s Dáždnikom Veterný deň v meste môže byť komickým zápasom ľudí so svojimi dáždnikmi, ktoré sa buď otvárajú naruby alebo sa zlomia vo vetre. Výsledkom je často smiešna séria pohybov a expresií.

4. Útek pred Dáždnikom Vtipným pohľadom môže byť aj scéna, kde človek uteká pred dáždnikom, pretože si neuvedomil, že prestalo pršať. To vedie k absurdným situáciám, keď sa ľudia snažia vyhnúť kvapkám, ktoré v skutočnosti neexistujú.

5. Bezdomovci a ich Domčeky Bezdomovci sú majstrami improvizácie a ich „domčeky“ vytvorené z kartónových krabíc alebo plastových fólií môžu vyzerať ako diela umenia. Ich kreativita v tvorbe prístreškov môže niekedy vyvolať úsmev na tvári.

6. Ako Parkovať Auto Skúste sledovať niekoho, kto sa snaží zaparkovať auto v tesnom parkovacom mieste. To je pravdepodobne jedno z najlepších divadelných predstavení v meste. Manévrovanie dopredu a dozadu, obracanie volantom a pokusy o správne zarovnanie auta môžu diváka naviac pobaviť.

7. Zvierací Obyvatelia Mesta Niektoré mestá sú domovom pre čudné zvieracie obyvateľstvo. Od mačiek a psov, ktorí sa pohybujú v mestskom ruchu, až po vtáky, ktoré si vyberú mestské stromy na svoje hlasité koncerty, tieto zvieratá sú súčasťou mestského humoru.

8. Rozprávajúce Sa Domčeky Ak ste niekedy počuli hovoriť domy, môže to byť naozaj komický zážitok. Hluk vetra, zvuky vodovodných trubiek alebo škrípanie drevených podláh môžu vytvoriť ilúziu, že domy majú vlastný život a zhovárajú sa.

Tieto najsmiešnejšie situácie nám pripomínajú, že humor môže byť všade okolo nás, dokonca aj na obyčajných uliciach miest. Stačí sa pozrieť okolo seba a zaregistrovať tieto úžasné a zábavné momenty, ktoré nám mesto ponúka každý deň.

najsmiešnejšie situácie

najsmiešnejšie situácie

najsmiešnejšie situácie

najsmiešnejšie situácie

najsmiešnejšie situácie

najsmiešnejšie situácie

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počet hlasov: 3

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :