Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Letné mesiace sú síce ešte veľmi ďaleko, no už teraz by ste mali premýšľať nad novou tieniacou technikou, ktorou dokážete znížiť teplotu v interiéri a ktorú by ste použili na záhradu. Čoraz vyššie letné teploty nám každý rok spôsobujú veľké problémy a práve preto vám poradíme, ktorá tieniaca technika je najkvalitnejšia na slovenskom trhu.

Screenové rolety

Moderná tieniaca technika vhodná na veľké presklené plochy. Využíva sa najmä v rodinných domoch, kde majú viac francúzskych okien a závesy im neprídu ako vhodná tieniaca technika. Zákazníci ich uprednostňujú práve kvôli vysokej efektivite tienenia. Výhodou je aj to, že zatiaľ, čo vám dovnútra nebude vidieť, vy zvnútra uvidíte von. Poskytujú súkromie aké si želá väčšina klientov bývajúcich v dome s plynulým prechodom do exteriéru.

Ak chcete vytvoriť príjemnú klímu v interiéri, používajte luxusné screenové rolety. Ich prednosťou je, ako už aj samotný predajca uvádza, vysoká efektivita tienenia a zároveň zachované presvetlenie interiéru.

Slnečné plachty

Ich exotický vzhľad perfektne zapadne do vašej záhrady. Jedná sa o záhradnú tieniacu techniku, ktorú môžete kedykoľvek premiestniť kam len chcete. Vďaka naklápacím mechanizmom si posuniete tieň, kam len budete chcieť. Odporúčame ho ak nemáte krytú terasu na záhrade, poprípade máte bazén a potrebujete pri ňom útočisko pred slnkom.

Vynikajúca je práve značka Soliday. Jedná sa o rakúsku značku slnečných plachiet, ktorá má luxusný vzhľad za prijateľnú cenu.

Práve tieto dve moderné tieniace techniky sú najpredávanejšie na slovenskom trhu. Ak potrebujete dokonalé útočisko pred slnkom na záhrade, vyberajte si slnečné plachty. Ak sa vám interiér prehrieva a žalúzie spolu so závesmi vám nestačia, siahnite po moderných screenových roletách.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :