Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Váš sen je Sicília. Malebný ostrov pod Apeninským poloostrovom je veľkým lákadlom pre Slovákov, lenže neexistuje takmer žiadna cestovná kancelária, ktorá by dokázala predávať pre priemerných Slovákov lacné dovolenky. Teda okrem jednej. Často hľadaná cestovná kancelária na internete by dokázala aj pre vás predať pomerne výhodnú dovolenku.

 

Okrem Sicílie ponúka šikovný výber do destinácii v Taliansku a na Sardínii. Ak však vaše srdiečko zatúžilo po Sicílii, tak ostaňte u Koaly. Koala je najšikovnejšia cestovná kancelária, ktorá dokáže aj tento rok poskytnúť pomerne lacné dovolenky na Sicíliu.

 

Prečo práve dovolenka na Sicílii?

 

Ostrovček, ktorí leží pri nohách Talianska a predsa si každý rok pritiahne neuveriteľné množstvo turistov. Spolu s okolitými malými ostrovčekmi tvorí Autonómny región Sicília Talianskej republiky. Táto krajina je pomerne hornatá, avšak má vo svojom srdci aj prekrásne pláže, ktoré umožňujú turistom vychutnať si priezračné more. No nehoďte sa do mora, keď aj v hĺbke niekoľko metrov si budete vidieť na špičku palca na nohe! Pre každého turistu je veľmi známa sopka Etna, ktorá prilákala pohľady mnohých zahraničných turistov. Odskočte si na pár hodín a vycestujte v ústrety tomuto krásnemu prírodnému javu. Prečo neísť na dovolenku do Sicílie práve s Koalou, keď práve ona ponúka revolučne najnižšie ceny dovoleniek?

 

Na dovolenku sa treba poistiť

 

Ak plánujete tento rok svoje nohy máčať v mori, skúste ešte vopred myslieť na dôležité poistenie na dovolenku. Riskovať sa vám nevypláca. Práve preto sa rozhodnite pre Európsku, ktorá vám toto poistenie zabezpečí. Podmienky, ktoré musíte splniť, si prečítate na stránke europska.sk. Neznepríjemňujte si dovolenku, skúste myslieť na poistenie všetkých členov svojej rodiny. U Európskej si ho môžete vybaviť aj online.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 3

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :