Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

img

Najhoršie vynálezy histórie

/
/
/
707 Zobrazení

Toto sú najhoršie vynálezy histórie ľudstva

1. Horizontálna sprcha

The-horizontal-shower

Najpohodlnejšie sprchovanie, aké si dokážete predstaviť. Len ležíte na chrbte a sprcha sa už stará o svoje. Ale je to tak? Samozrejme, že nie. Tento vynález patrí medzi najhoršie vynálezy sveta. by vás vyšiel na 27 000€ a určite by ste z neho nevyšli tak čistý, ako z klasickej vertikálne sprchy.

2. Bicykel Fliz

The-Fliz-bicycle

Táto invencia podlieha svojmu dizajnu. Na bicykli nie je sedadlo ani pedále. Odrážate sa svojimi nohami ako na kolobežke. Je to extrémne nepohodlné a nepraktické. Bicykel bol skonštruovaný v Nemecku a navrhnutý v žltej farbe, aby ho na ulici bolo dobre vidno. Vy by ste ale asi nechceli, aby vás niekto videl.

3. Zariadenie pre botasky

shoes

Toto zariadenie bolo vynájdené v USA. Jeho jediný účel je pre zábavu. Je to zariadenie, ktoré si pripojíte na svoje botasky a dodá vám lepší odpich pri chôdzi. Zbytočnosť.

4. Slúchadlá pre psov

Headphones-for-dogs

Ďalší z radu zaujímavých vynálezov z USA. Nie, váš pes nebude počúvať hudbu. Dáte na hlavu svojmu miláčikovi slúchadlá, aby sa mu nedostávali nečistoty do uší. Psy tieto zariadenia milujú, nevedia, ako v nich vyzerajú.

5. Alarm v plienkach dieťaťa

baby

O neužitočnosti tohto zariadenia nie sme úplne presvedčení, ale predsa sme ho tu dali. Ide o alarm, ktorý sa spustí ak sa zvýši vlhkosť v plienkach vášho dieťaťa. Hlúposť alebo nie?

Zdroj: Funkeeper.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar