Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Ich pohľadom nedokážeme odolať. Vždy, keď sa cítime zničení a unavení, oni jediní nás dokážu rozveseliť a vyčarovať nám úsmev na tvári. Štvornohí miláčikovia si zaslúžia toľko starostlivosti, čo ostatní členovia rodiny. Sú to živé bytosti, ktoré by bez našej starostlivosti neprežili. Myslite na zdravie vášho domáceho miláčika a vytvorte mu ideálne podmienky na život.

Kvalitné krmivo

Začnite tým, že svojim domácim miláčikom budete kupovať kvalitné krmivo. Najmä šľachtené mačky a psy potrebujú kvalitné krmivo, ktoré neohrozí ich tráviaci trakt a poskytne im potrebné živiny. Ak máte sterilizovanú mačku, nájdite si v obchode dobré granule pre sterilizované mačky v rozumnej cene. Kvalitné krmivo váš domáci miláčik potrebuje. Jeho tráviaci trakt neutrpí žiadnu ujmu a vaše zvieratko bude zdravé. Nebudú vám hroziť časté návštevy u veterinára.

Hypoalergénne krmivo

Ak má váš pes problémy s trávením, nakupujte kvalitné hypoalergénne krmivo pre psov. Neohrozujte vášho miláčika a radšej kúpte kvalitné hypoalergénne krmivo pre psov a dávajte pozor, aby nezjedol nič, čo by mohlo uškodiť jeho tráveniu. Psy sú pažraví a zjedia všetko, čo uvidia. Dávajte na to pozor.

Pohyb prospieva zdraviu

Každý domáci miláčik potrebuje priestor na spanie a hranie. Dôležitý je predovšetkým pohyb, ktorý ho udržiava v dobrej fyzickej kondícii. Vytvorte vášmu zvieratku dobré podmienky na život. Spravte mu dobrý výbeh, zabezpečte vlastný pelech a trávte s ním veľa času pri športových aktivitách. Najmä psíky potrebujú pohyb. Spojte dobré s užitočným a športujte s vašim štvornohým miláčikom.

Ak chcete mať zdravé zvieratko, v prvom rade mu kupujte kvalitné krmivo vhodné pre konkrétny vek zvieraťa. Ak má zviera alergiu, kupujte hypoalergénne krmivo. Ak máte sterilizované zviera, kupujte krmivo pre sterilizované zvieratko. Všetko sa dá. Treba sa len informovať, kde takéto krmivo kúpite.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :