Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Kuriozity - zaujímavosti / Muži by sa nemali trápiť pre malý penis

Muži by sa nemali trápiť pre malý penis

/
/
/
97 Zobrazení

Každý z nás chce byť spokojný so svojim telom, ale niekedy to bohužiaľ nie je možné. Vždy sa nájde niekto, kto má veľký zadok, malé prsia alebo malý penis. Prečo sa ale pre tieto svoje nedostatky trápiť? Treba si uvedomiť, že tým, že podstúpime mnohé skrášlovacie plastické operácie, strácame seba. Ako sa ale netrápiť pre svoje nedostatky? Začnite byť na seba hrdí! Ak vám to škrípe vo vzťahu a ani tie najlepšie erotické hračky by vám nepomohli, pravdepodobne vášmu partnerovi záleží len na fyzickej príťažlivosti. To je signál, že takýto vzťah nemá budúcnosť.

Muži to nemajú tiež ľahké. Túžia po tom, aby mali väčší penis a aby uspokojili svoje priateľky/ manželky. Správnej žene je jedno, či jej muž nájde spôsob, ako zväčšiť maličký penis. Každý muž je svojim spôsobom pekný, či už má krátke vlasy, je plešatý, alebo mu nerastú fúzy. Ak čítate tieto riadky a viete, že váš penis nie je dostatočnej veľkosti, kašlite na to. Hlavne, že ste zdravý a môžete mať deti. Horšie by bolo, keby ste nemohli mať deti.

Ak by vás predsa len zaujímalo, ako si zväčšiť penis, odpoveď môžete nájsť v Xtrasize. Tento prírodný preparát je síce účinný, ale vyžaduje si dlhšie užívanie, pretože výsledky sa nedostavia ihneď.

Ako na netrápiť pre svoje nedostatky? Spravte z nich to, čo vás robí výnimočných. Nie všetko je len o výzore, dôležitejšia je povaha. Zamyslite sa nad týmto – dnešné mladé páry totižto hodnotia okolitých ľudí podľa výzoru, pritom výzor je to posledné, čo by si mali všímať. Nebuďte ako ostatní – netrápte sa kvôli malému penisu. Nejde predsa o dĺžku.

Muži by sa nemali trápiť pre malý penis
5 (100%) 1 hlasy[y]

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest