Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každý z nás chce moderne zariadený domov, no niekedy nám financie nedovolia investovať do toho, čo by sme chceli. Hľadáme lacnejšie varianty, ktoré nás finančne nezruinujú a náš život neobrátia naruby. Žijeme v dobe, kedy si vlastné bývanie bez hypotekárneho úveru jednoducho nemôžeme dovoliť. Ak sa vás téma zariaďovania interiéru týka, čo tak prečítať si pár zaujímavých rád, ako si domov zariadiť podľa moderných interiérových trendov?

Čisté línie a minimalizmus

Severský štýl – minimalizmus preniká aj do slovenských domácností. Čisté línie, jednoduché tvary, prírodné farby a vzdušnosť. Práve toto charakterizuje najobľúbenejší štýl bývania, ktorý vám odporúčame aj my. Jednoduchosť a čisté línie – to je práve to, čo potrebujeme, keď sa unavení vrátime domov z práce a chceme si dopriať oddych. Netúžime sa dívať na preplnené police a nábytkové zostavy. Chceme čistý, vzdušný a jednoducho zariadený priestor, a práve to nám ponúka minimalistický štýl. Ak plánujete nanovo zariaďovať, orientujte sa na tento moderný a veľmi obľúbený minimalistický štýl. Dominantné budú drevené prvky – drevené parkety, obrovské drevené schody, nízky drevený nábytok.

Kúsok prírody v podobe kvetov

Momentálne sú trendy doplnky so vzormi kvetov, ale aj čerstvé kvety. Priestor okrem toho, že by mal byť vzdušný, by mal rozvoniavať po kvetoch.

Niektoré kvety navyše prečisťujú vzduch a zbavujú ho toxických látok. Odporúčame vám vyberať si kvety vhodné do konkrétnych miestností – niektoré kvety sú vhodné najmä do spálne, iné do obývačky.

Doneste si k vám domov kúsok prírody. Hneď potom, ako otvoríte masívne interiérové dvere, v miestnosti by mali dominovať prírodné prvky. Vzory kvetov vám odporúčame mať hlavne na závesoch, dekách a posteľných obliečkach.

Váš domov nemusí vyzerať tuctovo. Každý interiér totiž odzrkadľuje predovšetkým charakter majiteľov. Uprednostňujte minimalistický štýl a zameriavajte sa predovšetkým na prírodné vzory.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :