Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Má skvelé dobrodružstvo v oblasti klimatizácie

/
/
/
326 Zobrazení

Možnosť zníženia astmatických záchvatov
Vedeli ste, že klimatizácia vo vašej domácnosti môže pomôcť znížiť pravdepodobnosť astmatického záchvatu? Podľa Mayo Clinic, prevádzka klimatizácie nielen znižuje vlhkosť vo vašej domácnosti, ale môže tiež znížiť množstvo peľu, plesní a iných alergénov vo voľnom ovzduší, ktoré môžu viesť k príznakom astmy. Klimatizácie môžu tiež znížiť vystavenie vnútorným alergénom, ako sú roztoče.
Ďalšou dôležitou súčasťou vyhýbania sa spúšťačom astmy je podľa Cleveland Clinic pravidelná výmena vzduchového filtra v klimatizáciách.

Medzi ďalšie domáce opravné prostriedky odporúčané klinikou Mayo patrí výmena koberca za drevo alebo linoleum, časté čistenie kúpeľní a iných vlhkých oblastí domu, kde je väčšia pravdepodobnosť zhromažďovania spór plesní, vyhýbanie sa domácim zvieratám, aby sa znížil kontakt s chlpmi domácich zvierat a nosenie masky. v prašnom prostredí.

Bezpečnejší domov
Zvyčajne, keď vykurujeme naše domy, nechávame okná a dvere zatvorené. To vedie k zvýšeniu bezpečnosti, pretože pre niekoho je oveľa ťažšie vstúpiť do domu so zatvorenými a zamknutými dverami a oknami, ako keď existuje riziko, že po vyvetraní zostanú otvorené.

Chladné miesto pre optimálny pohyb
Pravidelné cvičenie a udržiavanie si zdravej hmotnosti boli Mayo Clinic tiež označené ako dôležité zložky pri prevencii astmatických záchvatov. Pomôcť môže klimatizácia, ktorá poskytuje chladné a pohodlné prostredie pre vnútorné cvičenie. Ak má váš dom príjemnú teplotu, je pravdepodobnejšie, že sa objaví túžba po pohybe. Nikto predsa nechce trénovať v dome s dusivým a vlhkým vzduchom.

Menej hmyzu a parazitov
Vedeli ste, že blchy môžete držať ďalej od svojho klimatizovaného psa? Filtre klimatizácie sú účinnejšie pri zadržiavaní hmyzu ako otvorené okno. Ste chránení pred prípadným hmyzom, ktorý by prenikal zvonku a zabezpečujete zdravšie životné prostredie.

Lepší spánok
V skutočnosti sa nám lepšie spí v chladnejších podmienkach a klimatizácia je na to dokonalou odpoveďou. Špecialisti odporúčajú, aby sa v spálni počas noci udržiavala nižšia teplota pre lepší odpočinok.

Zabraňuje prehriatiu elektroniky
Hoci vieme, kedy je naše telo príliš horúce, elektronika nám nie vždy dokáže povedať, kedy je. Teplo môže spôsobiť vážne poškodenie elektroniky, ako je skrátenie ich životnosti až po stratu údajov.

Zlepšuje pracovný výkon
Už ste niekedy mali jeden z tých dní, keď sa vám zdá, že sa všetko predlžuje, pretože je horúco a nepohodlne? Klimatizácia to môže vyriešiť. Klimatizácia môže skutočne zlepšiť komfort zamestnancov, pretože všetci chceme pracovať v príjemnom prostredí.

Znižuje riziko dehydratácie
Nižšie teploty znamenajú menej potu. Mnoho ľudí si neuvedomuje, že keď sa potíme, v skutočnosti strácame veľké percento príjmu vody. Pre zdravý život je dôležité zostať hydratovaný.

Znižuje riziko spálenia od slnka
V dôsledku búrky zomreli stovky ľudí. Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb uvádza, že „klimatizácia je prevenciou a ochranným faktorom číslo jeden pred chorobami a smrťou súvisiacimi s teplom“.

Menej hluku
Dvere a okná sú zvyčajne zatvorené v klimatizovaných miestnostiach. To znamená, že do miestnosti preniká menej hluku, vďaka čomu sú tieto miesta chladné a tiché.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar