Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každý jeden vzťah je svojim spôsobom jedinečný. Jeden pár už po roku randenia uvažuje nad zásnubami a svadbou, druhý aj po niekoľkých rokoch vôbec nepremýšľa nad tým, že by sa zosobášili. Každá jedna žena by chcela, aby zásnuby boli tou nezabudnuteľnou udalosťou, na ktorú aj po rokoch spolužitia budú spomínať s láskou. Ako by mali dané zásnuby prebiehať a ako vybrať vhodný prsteň pre partnerku? Poradíme si.

Vhodná príležitosť

Partnerku musíte požiadať o ruku nie na mieste, na ktoré dennodenne chodievate – napríklad na trh, na nákupy do obchodných centier a podobne. Ak však máte obľúbené miesto, resp. vaša partnerka má obľúbené miesto, na ktoré sa rada vracia, zrealizujte to tam, ale pozor, partnerka nesmie na nič prísť. Musíte si vybrať vhodnú príležitosť a nie práve tú chvíľu, keď sa vaša partnerka začne prehrabávať vo svojej maličkej dámskej kabelke a začne hľadať rúž na pery, zatiaľ čo vy si z vrecka budete vyťahovať krabičku s prsteňom a pokľaknete pred ňu. Táto situácia sa vám možno zdá absurdná. Možno sa však nájdete v tejto situácii aj vy, čo už máte túto chvíľu dávno za sebou. Takýto „trapas“ sa môže stať bez problémov aj vám.

Výber prsteňa

Čo sa týka výberu prsteňa, musíte myslieť na to, že ešte predtým, ako pôjdete vyberať zásnubný prsteň pre partnerku, musíte vedieť veľkosť. Zbytočne by ste si tak narobili zbytočné komplikácie s úpravou veľkosti zásnubného prsteňa pre vašu milovanú. Tá by sa ním nemohla hneď pochváliť svojim blízkym a kamarátkam. Najideálnejšie je vedieť túto veľkosť v predstihu, poprípade si zoberte so sebou nenápadne jeden prstienok partnerky a dajte si ho zmerať.

Neponáhľajte sa s výberom

Nezabúdajte, že nejdete kupovať bežný aj keď veľmi luxusný diamantový prsteň na narodeniny alebo meniny partnerky. Výber zásnubného prsteňa nesmiete unáhliť. Nezabúdajte, že tento prsteň bude vaša milovaná nosiť celý život, preto nehľaďte na cenu a vyberajte taký, ktorý sa vám, ale aj jej bude veľmi páčiť.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :