Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Zariadenie skladu je pre vás jedna veľká neznáma. Radi by ste sa nechali inšpirovať, avšak nemáte od koho? Nechajte si poradiť od nás, poradíme vám skvelého odborníka čo sa týka zariadenia skladu. Jednoduchšie to snáď nikdy nebolo – skvelý odborníci so spoločnosti Jungheinrich vám ponúkajú skladové regály, regálové systémy a rôznu manipulačnú techniku, vďaka ktorej budete môcť materiál alebo výrobky prenášať na sklade z miesta na miesto. Nechajte sa unášať na vlnách od Jungheinrich. Berte si inšpirácie pre váš nový, ešte nezariadený, sklad.

Ako prvému by sme sa mohli venovať tomu azda najzaujímavejšiemu, a to skladovým systémom.

Skladový systém do vášho skladu

Nad skladovými systémami ste dlho premýšľali, avšak vy ako laik ste nenašli správne riešenie pre váš sklad a rád by ste si nechal poradiť. Spoločnosť Jungheinrich vám vytvorí efektívne skladové regály, ktoré budú vhodné práve pre váš konkrétny typ skladu. Všetko záleží aj od toho, čo je obsahom vášho skladu. Pripravia pre vás konkrétny návrh a skonzultujú ho s vami. Potom môžu začať hravo pracovať na jeho vytvorení. Necháte si od nich poradiť? Príjmite ich návrh, nechajte si navrhnúť skladový systém s efektívnymi skladovými regálmi. Ušijú vám ho priamo na mieru. Spoločnosť Jungheinrich je jednoducho najlepšia. Presvedčte sa o tom aj vy!

Regálové systémy, ktoré vám uľahčia manipuláciu s materiálom

Obyčajné oceľové konštrukcie, pri ktorých sa aj tak obávate, že vám materiál a výrobky padnú na zem, nie je ideálne riešenie do vášho skladu. Preto by bola škoda keby ste si nenechali poradiť práve od odborníkov, ktorí sa vyznajú v regálových systémoch. Nechajte si poradiť od expertov z Jungheinrich, dajte si vytvoriť regálový systém na mieru.

Pre ľahkú manipuláciu materiálu by vám nemali chýbať prístroje, vďaka ktorým budete môcť materiál prenášať z miesta na miesto bez toho aby ste si zničili svoje kríže! O akých prístrojoch hovoríme? Hovoríme o vynikajúcej manipulačnej technike.

Manipulačná technika

Pre dôkladné a bezpečné premiestňovanie by bolo vhodné keby ste si kúpili bezpečnú manipulačnú techniku. Je dôležité, aby ste dbali na svoje zdravie a na zdravie svojich robotníkov. Opatrnosti nikdy nie je dosť a najmä v sklade pri manipulácii ťažkého materiálu.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :