Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Rozhodli ste sa doplniť svoju golfovú výbavu o ďalšie kúsky, ktorými ešte neoplýva a premýšľate nad tým, čo by sa vám ešte zišlo? Okrem golfových loptičiek, palíc či iného príslušenstva, je golf aj o oblečení, batožine či rôznych ďalších doplnkoch, bez ktorých sa ani jeden hráč nezaobíde. Poďme sa spolu pozrieť, čo všetko by ste si mohli zadovážiť aj vy.

Headcovery

Ide o anglický názov, ktorý v skutočnosti slúži ako kryt na hlavu golfovej palice. Je veľmi dôležitý práve preto, že palice o seba pri prenášaní necinkajú a nepoškodzujú sa odieraním.

Headcovery sa vyrábaju v rozličných veľkostiach. Nájdete ho na veľkú aj na malú palicu. Dnes sa tešia skutočne veľkej obľube. Momentálne nie je nutné ich vlastniť tak, ako v minulosti. Hlavne drevá a železá, ktoré boli aj z týchto materiálov kedysi vyrábané sa pri presúvaní ničili.

Ak chcete, aby si vaše palice udržali pekný vzhľad aj po dlhšej dobe, určite si headcovery musíte zadovážiť.

Aké materiály sa na ich výrobu používajú?

· Textília

· Neoprén

Zapínanie je tiež rôznorodé. Môže ísť napríklad o zapínanie magnetické. Na výber máte aj s rôznych motívov podľa svojho gusta. Postavičky, všakovaké vzory, zvieratká a prakticky všeličo od výmyslu sveta.

Oblečenie na golf

Golfové oblečenie je vyrábané z kvalitného materiálu. Športovo elegantný štýl, ktorý je golfu vlastný, sa hodí aj na iné príležitosti ako len k hre.

Ženy určite poteší široký výber dámskeho športového oblečenia na golf, kde nájdu všetko od spodnej bielizne až po nepremokavé vetrovky či bundy vhodné do daždivého chladného počasia. Farebné prevedenia uspokoja každú ženu a vaše jarné golfové dobrodružstvo sa môže začať.

Na čo slúži príručná batožina?

Príručná batožina na golf je cestovnou taškou, kde okrem hlavného priestoru nájdete aj rôzne skryté vrecká a bočné priehradky, do ktorých si môžete odložiť golfové pomôcky, ktoré pri hre využívate. Ide o veľmi praktickú vecičku, ak za golfom často cestujete, alebo len chcete mať pri sebe viac vecí.

Pohodlná rukoväť na nosenie vám umožní jej pohodlný prenos z miesta na miesto. Pokiaľ by ste sa chystali na cestu dlhšiu, využijete odnímateľný ramenný popruh a bez najmenších problémov môžete vyraziť.

Zatiaľ spomenutými golfovými potrebami neoplývate? Mali by ste sa skutočne zamyslieť, ako vážne to s golfom myslíte. Chcete sa v ňom zlepšovať, hrávať ho pravidelne, alebo vám stačí raz za rok vybehnúť na ihrisko? Rozhodnite sa podľa toho, kde leží vaša odpoveď.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :