Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Debna s páčidlom – ideálny darček pre muža

/
/
/
157 Zobrazení

Keď už príde na nejakú významnú udalosť v živote muža, ako napríklad narodeniny, meniny, Vianoce alebo aj povýšenie alebo iný pracovný úspech, je dôležité vymyslieť pre neho pekný darček, ktorý ho poteší a zároveň si ho bude vedieť užiť. Samozrejme, možností je viacero a inšpiráciu môžete pohľadať aj sami. My máme pre vás ale jednu inšpiráciu priamo v tomto článku.

Značne univerzálny darček pre každého muža je ten alkoholický. Či už sa jedná o tvrdý alkohol alebo pivo, týmto potešíte takmer každého. Samozrejme, nie je to až tak výnimočný darček a človek musí nájsť isté „osladenie“ tohto zážitku, po prípade ho niečím „okoreniť“. Počuli ste niekedy o darčekovej debne s páčidlom?

Táto drevená darčeková debna je unikátny spôsob, ako niekomu podarovať dar vo zvláštnom obale s pribaleným zážitkom. Debna alebo aj ideabox obsahuje vždy nejaký alkoholický nápoj ako napríklad whiskey, pivo, likér, víno a podobne. To ale nie je všetko, sú tam ešte pochutiny priamo vhodné na oslavu. Súčasťou balenia je aj spomínané páčidlo, ktoré je priložené k debni a slúži na jej otvorenie, keďže je priklincovaná. Obdarovaný teda do poslednej chvíle nevie, čo ho vnútri čaká. Darčeková debna sa dá páčidlom otvoriť jednoducho zvrchu a týmto sa nepoškodí a bude slúžiť ako pekný suvenír po oslave.

Ako už bolo spomínané, obsah debny sa zakaždým líši a môžete si vybrať taký, ako sa vám bude páčiť. Líšiť sa môže ale aj zjav debny. Na vrchnák si môžete dať vyrobiť špeciálny odkaz pre obdarovaného muža, poďakovanie alebo prianie. Kreativite sa medze nekladú. Základná úprava je meno, číslovka alebo text s číslovkou. Viete si ale vytvoriť úplne vlastný odkaz ak je to v možnostiach úpravy vrchu debny.

Tak čo poviete na tento nápad pozdáva sa vám? Možno by ste mali navštíviť stránky Ideabox.sk, kde sa dozviete viac a budete si vedieť vybrať dar pre najbližšiu oslavu.

 

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar