Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Bytové vône a vône do auta

/
/
/
226 Zobrazení

Každý z nás sa rád ocitne v pekne voňajúcom priestore. Či už ide o naše byty/domy, kancelárie alebo auto… Človek si častokrát zapamätá daný priestor aj podľa pachu, ktorý v ňom cítil. Výhodou je, že si v dnešnej dobe vieme vybrať typ vône podľa miesta kde ju chceme použiť. Mnoho z nich obsahuje esenciálne oleje, ktoré sú známe svojimi aromaterapeutickými účinkami a tým človeku navodzujú uvoľňujúci pocit. Vôňu si môžeme zvoliť napríklad podľa účelu danej izby alebo aj podľa pohlavia.

Ak hovoríme o vôňach v bytoch, tak sa nimi doslova roztrhlo vrece v poslednom čase. Poznáme rôzne difuzéry, vonné sviečky, alebo spreje. Tieto sú klasické bytové vône. Vieme si vždy vybrať zo širokej škály a tým sa ocitnúť v našej rozvoňanej ríši príjemných chvíľ.

Aróma difuzéry a parfumové bytové vône sú sýtejšie a s dlhšou trvácnosťou. Oslaďte si nimi  chvíľky doma a navoďte uvoľňujúcu atmosféru s Vám lahodiacou arómou. Pri difuzéry je vhodné umiestniť ho na miesto kde prirodzene prúdi vzduch, ale nie je tam prievan aby sa náplň nadmerne nemíňala. Intenzitu si môžeme regulovať sami, podľa toho, ako často budeme tyčinky otáčať. Ak ich nebudeme otáčať, budú vôňu uvoľňovať len veľmi pozvoľna.

Spreje môžeme strieknuť len tak do priestoru, no lepšie sa udržia ak ich aplikujete na záclony, pohovky, posteľnú bielizeň, atď.

Veľmi veľa času zvykneme tráviť aj v autách, kde sa nám tiež zvyknú striedať všelijaké pachy. Doba pokročila aj v tejto oblasti a prešli sme od klasických „stromčekov“ ku napríklad parfumovaným fľaštičkám s omnoho prenikavejšou a dlhotrvajúcejšou vôňou. Vône do auta už nemusia byť len typu oceán/vanilka/les ale aj tu na nás výrobcovia mysleli a spestrili škálu výberu.

Tak čo vymeníte klasické vône za zaujímavejšie a tým sebe a Vašim návštevám spríjemníte chvíľky nie len Vašou milou spoločnosťou, ale aj prevoňaným priestorom?!

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar