Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

O eurooknách ste už v minulosti určite počuli. Je to asi jeden z najkvalitnejších a najdostupnejších druhov okien. Taktiež sa im zvykne hovoriť drevené okná. Čo teda o nich vieme?

Eurookná sú veľmi vhodnou voľbou pre každý dom alebo byt. Jedná sa okná robené z drevených rámov. Ich výborné vlastnosti sú nespočetné. Dýchajú lepšie ako akékoľvek iné okná, to znamená, neuzatvárajú hermeticky miestnosť. Drevo je výborný izolant tepla, takže ich priepustnosť tepla je veľmi nízka. Ďalšou ich prednosťou je vzhľad. Vzhľadovo atraktívne v rôznych farebných prevedeniach oživia interiér.

Samozrejme sa vyrábajú a predávajú rôzne komplikované profily okien a rôzne hrúbky skla. Takisto môžu byť sklá v dvoch až troch vrstvách. To zaručí lepšiu izoláciu tepla a zároveň nezníži priepustnosť svetla dovnútra izby. Takto ostane izba presvetlená bez problémov. Taktiež sa rôzne druhy okien môžu líšiť počtom komôr. Viackomorové systémy na oknách zabezpečia taktiež menšiu priestupnosť tepla. Samozrejme, čím je okno komplikovanejšie, viackomorové a má viacvrstvové sklo, zvyšuje sa aj jeho cena.

Materiály používané na eurooknách sú väčšinou kvalitné a takisto vzhľadom veľmi príťažlivé. Parapety môžu byť hliníkové, takisto aj odkvapnice na vonkajšej strane. Jednoznačne odporúčaná a vhodná investícia do vášho bývania.

Ak aj vy rozmýšľate nad novými oknami, vyskúšajte firmu Cedera – špecialistov na drevené a plastové okná v Bratislave.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :