Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Pri nakupovaní oblečenia ste si museli všimnúť, že oblečenie, ktoré je momentálne v móde, sa pred niekoľkými rokmi s menšími obmenami nosilo. Čo však mužom jednoznačne nesmie chýbať v šatníku? My vám to prezradíme!

Košeľa

Neodmysliteľnou súčasťou každého pánskeho, ale aj dámskeho šatníka by mala byť univerzálna biela košeľa s dlhými rukávmi. Ak pracujete vo firme, kde zamestnávateľ vyžaduje, aby ste chodili v obleku, mali by ste mať minimálne tri biele pánske košele s dlhými rukávmi, ktoré budete pravidelne obmieňať. Na rodinné oslavy skôr noste klasické polokošele, ale na pracovné stretnutie len pánske košele s dlhým rukávom. Samozrejme, nemusíte sa vyhýbať pestrejším farebnejším košeliam. Pri výbere košele si zistite, akého materiálu je. Stlačte látku na rukáve a keď uvidíte, že látka je pokrčená, košeľu si radšej nekupujte, teda ak ju nechcete pred každým použitím žehliť.

Džínsy

Praktické voľnočasové nohavice využijete pri bársakej príležitosti. Kúpte si tmavšie, ale aj bledšie odtiene a pravidelne ich striedajte. Pozor dávajte pri praní, nakoľko niektoré rifle vedia púšťať farbu a mohli by vám zafarbiť oblečenie. Perte ich na presne určenom programe na odporúčanej teplote 40ºC. Krátke, ale aj dlhé džínsy znosíte počas celého roka, preto si ich zaobstarajte v čo najväčšom počte. Pozor si však dávajte, aby ste si ich nezašpinili vínom, kečupom, alebo tmavou BIO čokoládou.

Športová mikina a bunda

Športovú mikinu alebo bundu využijete nielen na turistike v horách, ale aj pri vykonávaní voľnočasových aktivít, ako na prechádzkach, na bicykli, pri hraní futbalu a pod. Pri výbere športovej mikiny a bundy zohľadňujte značku, ale pozor, vyberajte skôr tie, ktoré používajú aj mnohí športovci. Odporúčame vám kupovať športové bundy a mikiny najmä v horských oblastiach, kde budete mať podstatne väčší výber kvalitných značiek. K športovej mikine a bunde sa vám bude hodiť pánska taška cez rameno.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :