Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Aj keď vám to možno príde zvláštne práve v tomto období hovoriť o letných dovolenkách, ani sa nenazdáte a onedlho tu bude nová ponuka letných dovoleniek. Cestovné kancelárie sa budú doslova predbiehať v tom, ktorá ponúkne lepší výber dovolenkových destinácií. Ak si už začiatkom roka pravidelne objednávate letnú dovolenku, odporúčame vám prečítať si náš príspevok. Poradíme si, ako si vyberať dovolenku, aby ste si po jej návrate nemuseli povedať, že objednávanie tejto dovolenky bol jeden veľký omyl.

Pýtajte sa známych

Práve vaši známi vám najlepšie poradia, v ktorej cestovnej kancelárii si máte vyberať letnú dovolenku. Možno vaša obľúbená cestovná kancelária predáva dovolenky do Kalábrie, na miesto, na ktoré tak veľmi túžite ísť. Môže sa však stať, že nájdete oveľa lacnejšiu dovolenku do Kalábrie, čím výrazne ušetríte, ak cestujete viacerí. Pýtajte sa svojich známych na cestovnú kanceláriu, s ktorou majú skúsenosti. Častokrát prospekty, ktoré CK ponúkajú, neukážu, ako v skutočnosti vyzerajú hotelové izby a okolie hotela.

Zaujímavosti v okolí

Ak radi spoznávate nové miesta a nie ste ten typ človeka, ktorý potrebuje celú dovolenku ležať na slnku na pláži, ešte predtým, ako si zajednáte dovolenku, si zistite, aké zaujímavosti sú v okolí a ako sa k nim budete môcť dostať. Zisťovať na mieste by bolo zbytočne komplikované, nakoľko prístup k internetu by bol zložitejší. Ak je vašim snom navštíviť slnečný ostrov Sardínia, máte čo pozerať. Sardínia je krásny slnečný taliansky ostrov, ktorý navštevujú nielen Taliani, ale aj hollywoodske hviezdy.

Pokoj alebo ruch?

Keď idete na dovolenku s deťmi, budete chcieť pokojnejšiu destináciu, kde nebudú na každom rohu samé diskotékové bary a rušné obchodné ulice. Keď idete sami s partnerom/ partnerkou, miestne bary vás budú určite zaujímať. Aby ste po návrate z dovolenky netvrdili, že ste si objednali zle, zistite si aj toto. Či budete mať dostatok moderného dámskeho oblečenia vás nebude musieť trápiť. V každej dovolenkovej destinácii nájdete obchody, kde si budete môcť pozrieť a kúpiť kvalitné dámske oblečenie, ale aj krásne šaty.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :