Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Márne sa snažíte vymýšľať pekný výlet. Vy ste už takmer všade boli. Jediné čo ste ešte neabsolvovali sú Tatry a Londýn. Do týchto dvoch lokalít túžite ísť už dlho, avšak peňaženka vám to nedovolila. To ste zjavne neriešili výlet cez stránku sliezkydom.sk a pelikan.sk? Prečo práve tieto dve webové stránky vám pomôžu sa dostať na vaše dve vysnívané miesta? Povieme si, len neprestávajte čítať nasledujúce riadky.

 

Chcete bývať na úpätí Gerlachovského štítu?

 

Tatry sú naša národná hrdosť. Vždy ste tam túžili ísť, avšak okolnosti vám to nedovolili. Prečo by ste si nemohli našetriť pár drobných a nešli sa ubytovať priamo pod najväčší tatranský štít? Krásny výhľad na Velické pleso, prístupná cesta od Tatranskej Polianky. Vhodné aj pre neturistov ako ste vy! Bežte sa pozrieť na cenové ponuky na stránke sliezkydom.sk a doprajte si luxusné ubytovanie na horskom hoteli pod Gerlachom. Nemusíte sa báť, že pri ceste na tento horský hotel vypľujete dušu. Naozaj to zvládnu aj menej zdatní turisti. Zažite výlet na pekné miesto. Vyberte sa do Tatier pod úpätie Gerlachu.

 

Blíži sa Silvester a vy neviete, kde ho strávite?

 

Robíte si starosti lebo nemáte kde stráviť Silvestra? Radi by ste zažili nezabudnuteľný Silvester v peknom prostredí? V tom prípade by ste nemali prehliadnuť možnosť tráviť Silvestra v slovenských Tatrách! Posedenie s horským vodcom, bohatý program, tombola, špeciality, po ktorých vám žalúdok túži – všetko toto nájdete na Silvestra na Sliezkom dome. Čo poviete? Bola by škoda premeškať túto možnosť a rezervovať si miesta v skvelej spoločnosti na peknom mieste!

 

Keď vás to láka do Londýna

 

Netypický výlet môžete zažiť aj spolu s letenky.sk. Ako? Už dlho túžite letieť do Londýna a spoznávať jeho krásy, jeho pamiatky a milých ľudí? Jednoznačne by ste mali využiť lákavú ponuku leteniek do Londýna, ktorú nájdete na stránke letenky.sk.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :