Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Pôžičky online sú akýsi novodobý fenomén, teda novinka dnešnej doby. Zatiaľ čo ste sa pôvodne museli dostaviť na pobočky tej-akej banky alebo sopločnosti vybaviť si pôžičku osobne s potrebnými dokladmi, dnes sa to už dá vybaviť všetko na internete bez vašej fyzickej účasti vo filiálke.

Aké sú hlavné rozdiely medzi online pôžičkou a tou na pobočke? Takže prvý rozdiel je pomerne jasný a to ten spomínaný vyššie. Nemusíte byť nikde fyzicky prítomný. Ďalší je, že nebudete môcť dostať tak vysokú sumu ako pri pôžičkách vybavených osobne po prípade hypotékach. Podmienky na online pôžičky sú taktiež menej prísne.

Online pôžičiek môže byť niekoľko druhov. Napríklad pôžičky pred výplatou, ktoré slúžia len na vykrytie hluchého obdobie pred výplatou ak vám chýba potrebná hotovosť. Ďalej sú to pôžičky väčších objemov, ktoré sú síce trochu prísnejšie, za to ale môžete prísť k väčším peniazom.

Tu sa dostávame ku známej spoločnosti Cetelem a ich online pôžičkam. Tie môžu dosahovať podľa viacerých kritérií až také nízke úrokové sadzby ako napríklad 8,9%. Prvé kritérium je druh pôžičky.  Tam máte na výber expresnú pôžičku, pôžičku na čokoľvek, na kúpu ojazdeného auta do 10 rokov veku a do dvoch rokov veku, splatenie iných úverov alebo na rekonštrukciu a bývanie.

Ďalšie kritétiá sú výška pôžičky, splatnosť a veľkosť splátky. Napríklad čím máte vyššiu veľkosť splátky, tým rýchlejšie môžete pôžičku splatiť a dostanete aj lepší úrok. Ďalej to spolu všetko súvisí, pretože keď si znížite výšku pôžičky splatíte ju skôr, ak si stiahnete obdobie na splácanie, logicky sa vám musí zvýšiť splátka. Všetko toto sa dá nastaviť na úvodnej stránke spoločnosti Cetelem. Zaujala vás ponuka? Skúste si to na ich stránke vypočítať.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :