Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Ak patríte medzi tých, ktorých čakajú v máji budúceho roka štátnice, určite dobre viete, že čas, kedy začnete písať záverečnú prácu, sa blíži. Či už očakávate písanie rigoróznej práce, alebo inej záverečnej práce, bude potrebné, aby ste si vyhradili čas na rešerš. Nenechávajte si ho na poslednú chvíľu, pretože aj keď sa zdá, že všetka literatúra bude k dispozícii, väčšinou to tak nie je. Rátajte s tým, že budete musieť cestovať alebo si prinajlepšom budete musieť dať zaslať poštou vami vybraný knižný titul.

Aby ste zvládli písanie záverečnej práce, budete potrebovať viac času na zháňanie vhodnej literatúry, ale aj dobré podmienky na písanie. Určite sa nenechajte rušiť a píšte kedy sa vám bude dať a hlavne budete mať nápad. Siliť to zbytočne nemusíte. Ak máte chuť, vezmite si niečo dobré k písaniu napríklad bakalárskej práce. Tí, čo píšu bakalárku, ešte dobre nevedia do čoho idú.

Ak máte doma chutné čokolády alebo cukríky, zoberte si ich k počítaču. Určite si počas písania ďobnete nejaký ten kúsok. Čo viete, možno vás tieto dobroty inšpirujú k ďalšiemu písaniu. Samozrejme nezabúdajte aj na pitný režim. Pochutnajte si buď na jemnom čaji Maté, bylinkovom čaji alebo aj na jemne perlivej minerálke. Tento špeciálny čaj zabraňuje únave a dokáže vás dobiť energiou viac než káva.

Tip na záver: Ak chcete písať kvalitný text, mali by ste si ešte predtým, ako si nahlásite tému, vybrať taký tému, o ktorej budete mať základné informácie a hlavne – bude vás zaujímať. Určite by sa vám horšie písalo o téme, ktorá vás nezaujíma.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :