Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Cestovanie / Aké je to žiť v prepychu vysoko nad New Yorkom

Aké je to žiť v prepychu vysoko nad New Yorkom

/
/
/
74 Zobrazení

432 Park Avenue – adresa nového mrakodrapu a najvyššej obývanej budovy v západnej hemisfére. S výškou cez 400m mrakodrap ponúka 104 apartmánov, pričom každý ma viac ako 2700 štvorcových metrov. Cena je od 16,95 do 82,5 milióna dolárov.

Úžasná budova bola navrhnutá Rafaelom Viñolyom a bola stavaná tri roky. Nachádza sa v centre Manhattanu a vrchné apartmány ponúkajú výhľad na celý New York. Budova takisto ponúka súkromnú reštauráciu, bazén, kúpele, vonkajšiu terasu, vínne pivnice, detský kútik atď.

Apartmány čakajú prvých rezidentov ďalší rok, takže ak chcete niečo v NY, rýchlo sa poponáhľajte.nad New Yorkom-penthouse-architecture-1 nad New Yorkom-tower-architecture-1 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-2 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-3 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-4 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-5 nad New Yorkom-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-6 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-9 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-10 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-11 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-12 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-13Zdroj: Boredpanda.com

Aké je to žiť v prepychu vysoko nad New Yorkom
1 (20%) 1 hlasy[y]

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest