Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

432 Park Avenue – adresa nového mrakodrapu a najvyššej obývanej budovy v západnej hemisfére. S výškou cez 400m mrakodrap ponúka 104 apartmánov, pričom každý ma viac ako 2700 štvorcových metrov. Cena je od 16,95 do 82,5 milióna dolárov.

Úžasná budova bola navrhnutá Rafaelom Viñolyom a bola stavaná tri roky. Nachádza sa v centre Manhattanu a vrchné apartmány ponúkajú výhľad na celý New York. Budova takisto ponúka súkromnú reštauráciu, bazén, kúpele, vonkajšiu terasu, vínne pivnice, detský kútik atď.

Apartmány čakajú prvých rezidentov ďalší rok, takže ak chcete niečo v NY, rýchlo sa poponáhľajte.nad New Yorkom-penthouse-architecture-1 nad New Yorkom-tower-architecture-1 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-2 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-3 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-4 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-5 nad New Yorkom-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-6 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-9 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-10 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-11 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-12 432-park-avenue-manhattan-residential-tower-architecture-13Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počet hlasov: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :