Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Vianoce sa pomaličky, ale isto blížia. Vy však už dlhšiu dobu premýšľate nad originálnym darčekom pre muža? Mali by sme pre vás niekoľko tipov. Jedno je však isté! Ponúkneme vám naozaj kuriózne darčeky, pri ktorých váš partner, milé dámy, ostane ako obarený! Čo sú to za darčeky a do ktorého obchodu máte ísť, aby ste ich získali?

 

Veci, ktoré nesmú chýbať na paintball alebo airsoft

 

Už dlhšiu dobu váš partner hráva športy ako paintball alebo airsoft? Alebo sa v blízkej dobe na to chystá, lenže nemá ešte potrebné veci, ktoré by mal mať? Kúpte mu ich. Buďte štedrou priateľkou a namierte si to do skvelého eshopu nightvision.sk. Ešte ste ho nikdy nevideli? Teraz je ten správny čas. Do Vianoc ostáva len málo. Poponáhľajte sa a vyberajte spomedzi nočných videní. Tieto hry sa častokrát odohrávajú po tme a bolo by veľkou výhodou, ba aj povinnosťou, mať výborné nočné videnie, na ktoré sa môže váš partner spoľahnúť. Ak chcete, aby vám domov prišiel zdravý a bez modrín, utekajte na stránku nightvision.sk a kúpte mu spoľahlivé výkonné nočné videnie.

 

Pribaľte kvalitnú termovíziu k nočnému videniu

 

K nočnému videniu by ste nemali zabudnúť pribaliť termovíziu z eshopu nightvision.sk. Naozaj kuriózny stroj, čo poviete? Termovízia z nightvision.sk rozlišuje teplotné rozdiely. Vďaka nej bude váš partner poznať, či mieri na svojho súpera, alebo len na stenu. Čo poviete? Nepribalila by ste mu bonus k výkonnému nočnému videniu?

 

Lístky na zápasy nájdete na …

 

Ďalší kuriózny darček by bol lístok na futbalový zápas. Čo na to poviete? Môže byť aj takýto darček? Ak váš partner a aj vy máte radi futbal, neváhajte si to namieriť na stránku futbaltour.sk, kde máte možnosť získať vstupenky na zápasy známeho nemeckého klubu Bayern Mníchov. Netradičný a kuriózny darček? Veruže áno! Neváhajte a rezervujte si najlepšie miesta na zápasy tohto známeho nemeckého klubu.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :