Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aká je liečba erektilnej dysfunkcie?

/
/
/
509 Zobrazení

Problémy s erekciou postihujú mužov nielen v staršom, ale aj mladšom veku. Ide o nepríjemnú poruchu, ktorá, okrem iného, môže spôsobiť aj psychické ochorenia. Muž sa za tento problém cíti vinný, no v skutočnosti to tak nie je. Príčinou vzniku sú rôzne vplyvy, ktoré si v nasledujúcich riadkoch predstavíme.

Erektilná dysfunkcia je stav, kedy sa mužský pohlavný orgán dostatočne neprekrvuje. Je to, takpovediac, neschopnosť dosiahnuť a udržať stoporenie penisu dlhý čas na realizáciu uspokojivého pohlavného styku. V prípade, že problémy s erekciou pretrvávajú, môže to byť spôsobené stresom alebo to značí určitý zdravotný problém.

Ak patríte medzi mužov, ktorých trápia problémy s potenciou, nezúfajte. V dnešnej modernej dobe je k dispozícii množstvo liečebných postupov, vďaka ktorým máte možnosť vyriešiť súčasný zdravotný stav.

Liečba problémov s erekciou

Pri problémoch s erekciou je liečba potrebná ihneď. V opačnom prípade by to mohlo prehĺbiť do vážnejších komplikácií. V prípade, porúch erekcie si môžete pomôcť aj sami doma. Najúčinnejšou metódou sú tabletky na erekciu.

Tabletky ako ideálna voľba

Tak, ako sme si už vyššie spomínali, tabletky na podporu potencie sú skutočne drahokamom. Výživové doplnky erexan sú vysoko uznávané a certifikované výrobky, ktoré pomohli už veľkému množstvu mužov. To potvrdzujú aj tisícky recenzií od spokojných zákazníkov. Vďaka tabletkám erexan zistíte, že ešte zďaleka nepatríte do starého železa.

Úprava životného štýlu

Soľ je dobrá na chuť, no nie na stav vašich tepien. Práve cievy sú dôležité pre správne fungovanie erekcie. Najčastejšou príčinou ich porúch je zlý životný štýl. Cievy sa týmto spôsobom postupne zanášajú a zužujú. V prípade cievok penisu to znamená zhoršenú erekciu.

Odporúčame vám preto preventívne konzumovať vyvážené a zdravé jedlá, dostatočné množstvo ovocia a zeleniny a taktiež dodržiavať pitný režim. Pohyb je v tomto prípade mimoriadne dôležitý. Doprajte si každý deň minimálne prechádzku na čerstvom vzduchu a vaše zdravie sa vám za to jednoznačne odvďačí.

Kedy je potrebné vyhľadať lekára?

V prípade, že problémy s erekciou trvajú dlhšie ako polroka, bez návštevy lekára to jednoducho nepôjde. Neváhajte v takejto situácii navštíviť urológa alebo sexuológa, ktorý sa kvalifikuje práve na tento typ problémov.

Budete musieť absolvovať niekoľko vyšetrení, testov a prehliadok. Len tak sa zistí presná príčina vzniku erektilnej dysfunkcie a nasadí sa účinná liečba, najčastejšie pomocou tabletiek. V žiadnom prípade však problémy s erekciou nepodceňujte. Môže to značiť vážne zdravotné komplikácie.

Aké sú najčastejšie príčiny vzniku?

Ak sa niekedy stretnete s týmto problémom, pravdepodobne budete všetku vinu hádzať na seba. Nie je to však vaša chyba. Za týmto problémom môže stáť skutočne množstvo príčin. Niektoré z nich si predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

Poškodenie ciev

Erekcia vzniká vďaka dostatočnému prekrveniu penisu. Ak sa cievy poškodia, môže to narušiť celý proces. To spôsobujú aj rôzne pridružené ochorenia, ako napríklad hypertenzia, zápal ďasien, vysoký cholesterol, poprípade ochorenie obličiek.

Nespavosť, stres a únava

Či už je to stres, nespavosť alebo únava, všetky tieto vplyvy nepriaznivo pôsobia na fungovanie erekcie. Pri strese sa vylučuje hormón kortizol, ktorý obmedzuje tvorbu testosterónu. Práve ten je dôležitý pri podpore sexuálnej túžby.

Čo sa týka spánku, každý deň by ste si mali dopriať aspoň 8 hodinový odpočinok. To vám pomôže načerpať novú energiu a fungovanie erekcie sa povýši na iný level.

Strata viery

V prípade, že vás problémy s erekciou trápia dlhšiu dobu, postupom času zisťujete, že už si v tom neveríte tak, ako predtým. Často dochádza k zníženiu sexuálnej túžby, a to vedie k určitým problémom vo vzťahu. Z tohto dôvodu je dôležité o svojich intímnych problémoch vravieť otvorene, bez akýchkoľvek výčitiek.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar