Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Katastrofálny stav bytových jednotiek je alarmujúci. Takmer každý panelák sa nám pomaly, ale isto pred očami rozpadáva a my sa len pozeráme a čakáme kedy sa to stane. Ak patríte k tým, ktorí chcú pre svoje bývanie aj niečo urobiť, nielen sedieť na zadku, mali by ste sa upriamiť na nájdenie webovej stránky ospevovanej firmy PS Stavby, ktorá vám dokáže pomôcť s havarijným stavom vášho bývania. Rozhodnite sa čo najrýchlejšie ešte kým katastrofálny stav vašej bytovky nie je až taký zlý.

 

Extrémny únik tepla

 

Ak bývate v bytovke, ktorá bola postavená ešte v 70. rokoch minulého storočia, určite viete, že únik tepla je spôsobený práve nechránením vonkajšej fasády. Fasáda vášho domu praská a následne cez ňu uniká teplo. Únik tepla sa dá vyriešiť jediným spôsobom, a to najdôkladnejším zateplením panelového domu. PS Stavby vám vypracuje projekt, ktorého výsledkom bude zabezpečenie úniku tepla. Odteraz už teplo v domácnosti nebude utekať von. Bude len a len u vás.

 

Dôležitá výmena rozvodov

 

Staré panelové domy nehnijú len z vonka. Poškodené sú aj hlboko vo vnútri, kde naše oko len tak nedovidí. Rozvody v panelovom byte bývajú po rokoch v katastrofálnom stave. Môže sa to prejaviť najmä zatekaním. Havarijný stav rozvodov vyriešite jedine výmenou rozvodov. Ochotný tím od PS Stavby vám navrhne komplexné riešenie a následne ho zrealizuje.

 

Zateplenie domu a výmenu rozvodov vám s ochotou zabezpečí firma PS Stavby, na ktorú kontakt nájdete na stránke psgroup.sk. Pozrite sa na ich referencie a ponuku služieb. Uvidíte, že výber firmy PS Stavby nebudete ľutovať.

 

Výmena podlahy

 

Ľutovať nebudete ani výmenu podlahy. Najlepšie PVC podlahy, ktorých údržba nie je príliš náročná, môžete dostať na stránke firmy Jutex. Šikovné PVC podlahy s imitáciou dreva alebo kameňa máte možnosť dostať za nízke ceny. Prečo by ste to nemohli využiť? Cíťte prírodu aj vo svojom domove. Kúpte si takéto netradičné trváce PVC podlahy, ktoré vás prenesú svojim vzhľadom do prírody.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 3

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :