Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Pobyt vo vírivke je neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Pomáha nám lepšie zvládať každodenný stres. Zároveň poskytuje úľavu po náročnom tréningu v posilňovni či pri bolestiach pohybového aparátu, ktoré súvisia s dlhodobým sedením. Máme ju k dispozícii kedykoľvek. Imponujú nám večerné rozhovory vo vírivke s priateľmi. Jednoducho sme na jacuzzi závislí.

Vlastná vírivka na záhrade, terase alebo v interiéri prináša veľa zdravotných a psychických výhod. Zároveň sa vyznačuje prepracovanými technologickými vychytávkami a je ekonomicky nenáročná na prevádzku. To však ani zďaleka nie je všetko.

6 dôvodov, prečo jacuzzi stále milujeme

Pobyt vo vírivke sa stal pre nás láskou od prvej chvíle. Využívame ju nepretržite počas celého roka a neprestali sme ju milovať. Je členom našej rodiny a majú ju radi aj naši priatelia. Prečo si vírivku obľúbite aj vy?

Prináša množstvo zdravotných benefitov

Jacuzzi poskytuje dokonalú hydromasáž celého tela. Ak máte vírivku doma, môžete ju využívať pravidelne. S tým sú, samozrejme, spojené aj početné fyzické a psychické benefity. Pobyt vo vírivke v spojení s príjemným vonkajším osvetlením pomáha so zvládaním stresu a navodením pocitov pohody a relaxu.

Máte stuhnuté a napäté svaly? Vírivka prináša úľavu od bolestí pohybového aparátu. Navyše skvalitňuje spánok, posilňuje zdravie srdca a pomáha spaľovať kalórie.

Je nenáročná na inštaláciu

Odrádza vás od inštalácie vírivky zdĺhavá a časovo náročná príprava podkladu a montáže? Nemusí. Vírivky od HOTTUB Sauna & Wellness vyžadujú minimálnu stavebnú predprípravu. Postačí vám betónová doska, pripojenie k elektrine a zabezpečiť dostupnosť vody hadicou.

Dovoz a inštalácia vírivky prebieha počas jedného dňa. Zahŕňa aj sprevádzkovanie a zaškolenie. To znamená, že už na druhý deň si užijete relaxačnú hydromasáž v príjemnej teplej vode. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis v rámci celého Slovenska.

Údržbu zvládne každý

Vírivky disponujú prepracovaným systémom filtrácie vody a dezinfekciou ozonátorom či UV lampou, ktoré značne zjednodušujú proces údržby. Dávkovanie chémie a kroky potrebné k údržbe jacuzzi si osvojíte v rámci zaškolenia do používania. V prípade, že nebudete mať istotu, máte k dispozícii manuál na údržbu alebo môžete kontaktovať profesionálov, ktorí vám vírivku inštalovali.

Má nízke prevádzkové náklady

Pokiaľ sa o vírivku správne staráte, vodu stačí meniť raz za tri až štyri mesiace. Z hľadiska spotreby vody teda nie je vírivka finančne nákladná. Čo sa týka celkových prevádzkových nákladov za mesiac, bežne vyjdú okolo 40-50.-Eur Závisí to však aj od toho, ako často vírivku využívate, či je pravidelne na nej termokryt, aká je aktuálna cena energií a podobne.

Disponuje technologickými vychytávkami

Okrem štýlového kabinetu a termokrytu zaujme vírivka aj zdvihákom termokrytov. Vďaka nemu je používanie vírivky maximálne komfortné.

Je od prestížnych svetových výrobcov

Vírivky od svetových výrobcov Jacuzzi a USSPA patria k tým najlepším. Na prvý pohľad zaujmú nielen svojím unikátnym dizajnom, ale aj špičkovými technológiami, nízkymi prevádzkovými nákladmi a intuitívnym spôsobom ovládania. Vďaka záručnému i pozáručnému servisu vám budú slúžiť dlhé roky a stanú sa neodmysliteľnou súčasťou vášho života.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :