Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Výstavy, veľtrhy, konferencie – to sú akcie, ktoré pomáhajú aj začínajúcemu podnikateľovi zviditeľniť sa v tak veľkej konkurencii. Odmietať ich by bol krok vedľa. Vďaka nim si vybudujete meno a získate tak nových potencionálnych zákazníkov, ktorí sa neskôr môžu zmeniť na verných zákazníkov.

Ak chcete zviditeľniť svoje podnikateľské aktivity na výstavách a veľtrhoch, nemôžete tam prísť len so svojim notebookom a dúfať, že si vás návštevnici všimnú. Čo všetko budete potrebovať, aby ste zviditeľnili svoje podnikateľské aktivity práve na takýchto podujatiach?

Výstavný stánok na mieru

Vlastný výstavný stánok potrebuje každý podnikateľský subjekt, aby sa vôbec mohol zúčastňovať výstav, konferencií, veľtrhov, eventov alebo kongresov. Modulárny systém výstavných stánkov vám umožní vyskladať si zaujímavý výstavný stánok. Jeho stavba nie je náročná a po zložení je ľahko prenášateľný. Tieto moderné stánky si zložíte bez akéhokoľvek náradia, jednoduchý mechanizmus „twist and lock“ vám umožní postaviť výstavný stánok oveľa rýchlejšie ako výstavné stánky konkurencie. Pomocou magnetických pások si môžete na výstavných stánkoch dokonca meniť aj grafiky podľa potreby.

Zviditeľnite svoje podnikateľské aktivity a dajte si vyrobiť kvalitný a zároveň pevný výstavný stánok.

Beachflag vlajky

Tento spôsob outdoorovej prezentácie je potrebný nielen na výstavách, veľtrhoch a iných podujatiach, ale aj pred budovou, kde sídli vaša firma. Dajte si vyrobiť pútavú beachflag vlajku, ktorá prichádzajúcich záujemcov upozorní na to, že sa tam nachádzate aj vy.

Veľkosť vlajky a samozrejme aj veľkosť základne si prispôsobíte podľa potrieb. Neodporúčame vám ignorovať túto outdoorovú prezentáciu.

Dajte si vyrobiť ľahký prenosný spôsob outdoorovej prezentácie.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :