Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Vyskúšali ste už všetky možné spôsoby, ako si nájsť partnerku? Nudí vás zoznamovanie sa cez kamarátov a zdĺhavé „oťukávanie sa“ s potenciálnou partnerkou či partnerom? Chýba vám v živote vášeň alebo si chcete len tak zaflirtovať? Zoznámenie cez internet môže byť  pre vás to pravé.

Internetové zoznamky dnes už zďaleka nie sú doménou zúfalcov či neatraktívnych ľudí. Práve naopak, bežne túto metódu preferujú zaneprázdnení podnikatelia či úspešné manažérky. Ľudia, ktorí sú na vysokej inteligenčnej úrovni, dobre vyzerajú a nemajú hlboko do vrecka uprednostňujú internetové zoznamky, pretože vedú aktívny život. Na hľadanie partnera im nezvýši čas.

Obrovskou výhodou zoznámenia sa na internete je diskrétnosť a možnosť odstupu. Vy si určíte, komu odpíšete, korigujete aj tempo a intenzitu vymieňania správ. Ak vás dotyčný prestane zaujímať, jednoducho konverzáciu s ním ukončíte. Erotická zoznamka je vhodná pre tých, čo momentálne netúžia po vážnom vzťahu. Je to slobodné fórum, na ktorom nájdete naplnenie svojich túžob. Nemusíte sa za nič hanbiť, lukratívna erotická zoznamka nie je miestom, kde by sa združovali „úchyláci“. Môžete si zvoliť tematickú chatovú miestnosť, osobitne sú vyčlenené napríklad miestnosti pre rozvedených, pre seniorov ale i zdravotne postihnutých. Súčasťou erotickej zoznamky je aj videochat, v ktorom sa môžete s vaším vytúženým partnerom po prvý raz porozprávať a vymeniť si dojmy. Videorozhovor vám výrazne pomôže rozhodnúť sa, či sa s daným človekom naozaj stretnete. Na základe neho sa rozhodnete, či vás dostatočne zaujal a dáte mu šancu. Prihlásiť sa môžete aj do speed datingu, ktorý je veľmi populárny v Amerike. Ide o veľkú zoznamovaciu párty, kde za jeden večer spoznáte množstvo ľudí. S každým sa porozprávate presne 5 minút a na konci si vyberiete toho, kto vás najviac oslovil a pôjdete s ním na skutočné rande. Pre ľudí, ktorých trápia srdcové i iné záležitosti, je tu poradňa.

A ak už nájdete svojho vyvoleného či vyvolenú, dajte im najavo, že si ich ceníte. Originálne darčeky potešia naozaj každého. Vybrať si môžete niečo vtipné, romantické či darčeky pre oddych a relax.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :