Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Problémy s hlukom a s akustikou majú takmer každé domácnosti bývajúce v moderných stavbách. Aj vy patríte k tým, ktorí bývajú v moderných nových panelákoch, kde nie sú dostatočne dobre riešené problémy týkajúce sa akustiky? Nepríjemné ozveny vám komplikuj život v domácnosti. Chcete raz a navždy vyriešiť problém s akustikou? Potrebujete niekoho, kto by vám dokázal pomôcť s týmto dlhotrvajúcim problémom? Pomôže vám firma s dlhoročnými skúsenosťami. Táto firma sa volá Potichu a čaká aj na vás. Vyriešte problém s priestorovou akustikou raz a navždy.

 

Meranie hluku v domácnosti

 

Táto šikovná spoločnosť, ktorá má za sebou už dlhé roky práce, vám dokáže odmerať hluk v domácnosti. Chcete vedieť aktuálne hodnoty hluku? Skúste sa obrátiť na Potichu, ktorá vám ho zmerá. Ich činnosť sa dosť často orientuje aj na hudobné štúdia. Máte aj vy nejaké a chcete vedieť hodnoty? Očakávajte pomoc od Potichu.

 

Hranie v hudobnom štúdiu

 

Ak ste hudobník a vlastníte hudobné štúdio, skúste si zabezpečiť zvukovú izoláciu. Ani hra na najlepších bicích neprekvapí susedov, ktorí sídla okolo vás. Zahrajte si aj o polnoci. Tieto značkové bicie nie sú až tak hlučné ako bicie z iných eshopov. Chcete vedieť, kde kúpite menej hlučné bicie? Skúste si ich pozrieť na eshope ehudobniny.sk. Ponúkajú najlepšie hudobné nástroje vo svete internetu. Preverte si čím skôr ich kvality!

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :