Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Jeseň sa blíži a spolu s ňou prichádza aj nová jesenná kolekcia, ktorá je nielen originálne netradičná, ale vnesie do vášho outfitu aj nekonečnú škálu farieb. Zaujímavé dizajny ulahodia skutočne každému.

Udržte sa v teple s mikinou do chladného počasia

Mikina s kapucňou alebo bez, s gotickým či veselým motívom, s obrázkami zvierat alebo prírody vám dodá na jedinečnosti. Mikiny sú praktické a hodia sa na bežné nosenie aj na športové aktivity.

Mikiny od značky SpiralDirect pre gotikov a metalistov sú zo 100% bavlny a s motívom na oboch stranách. Originálne dizajny sú výsledkom práce dizajnérov a umelcov. Medzi mikinami nájdete rôzne obrázky inšpirované seriálmi alebo hrami.

Kúsky od SpiralDirect sú označované ako AZO FREE, neobsahujú teda žiadne E farbivá a reaktívne zložky, pri ktorých by vám hrozila nepríjemná kožná choroba. Sú stálofarebné a vydržia vám niekoľko sezón.

Legíny na hocakú príležitosť

Dámske legíny sa vyznačujú vysokým komfortom a kvalitou. Vďaka legínam s rôznorodými motívmi vyjadrite svoju individualitu. Značka LotusLeggins vznikla v USA, legíny sa momentálne šijú v Číne. Výrobcom záleží na vysokom štandarde produktov a spokojnosti zamestnancov. V legínach od LotusLeggins môžete športovať do ľubovôle. Sú totiž vyrobené zo špeciálnych vlákien, ktoré regulujú odvádzanie potu.

V ponuke, samozrejme, nájdete aj elegantné kúsky, ktoré vás nezahanbia ani na spoločenských podujatiach.

Doplňte svoj outfit o kabelku

Dámske kabelky vás očaria svojou jedinečnosťou. Vyberte si kabelku podľa vlastného vkusu. Motívy sú originálne a vy si tak pri kúpe kabelky nebudete musieť lámať hlavu s tým, či podobný kúsok nevlastní aj vaša kolegyňa. Kabelky sú navyše vyrábané z druhotných materiálov a nepotrebného oblečenia, vďaka čomu si vyslúžili prívlastok ECO.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :