Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Záhrada ako z rozprávky: Všetko čo potrebujete pre krásnu záhradu

/
/
/
470 Zobrazení
sluchadla mobileu.eu

Záhrada pre mnohých z nás znamená našu vlastnú oázu pokoja. Nikde sa nedokážeme tak perfektne uvoľniť a načerpať energiu ako na záhrade. Nemôžeme sa čudovať. Už od dávnych vekov znamená pre ľudí spojenie s prírodou relax a utíšenie. Zelená farba sa vždy považovala za upokojujúcu. Práve kvôli množstvu pozitívnej energie sa pre mnohých z nás stáva záhrada i záľubou. Chceme ju stále zlepšovať a upraviť podľa vlastných predstáv. Výnimku nepredstavujú ani tí, ktorí si svoj vlastný kúsok zelene prinesú na balkón. Áno, i na balkóne alebo terase môže vzniknúť miniatúrna záhrada, z ktorej budeme čerpať pokoj. Dnes vám poradíme, čo by v dokonalej záhrade nemalo chýbať.

Solárne svetlo do záhrady, ktoré rozžiari i temné večery

Solárne osvetlenia sú dnes dostupné v naozaj rôznorodých prevedeniach, a tak je nemožné, aby každý nenašiel pre seba to pravé orechové. Roztomilé labky sú nielen krásnou dekoráciou, ale využiť ich môžete i ako užitočný orientačný bod. Výhodou je, že pre vašu peňaženku nebudú predstavovať žiadne ďalšie náklady, pretože využívajú len solárne nabíjanie. Ak túžite po sofistikovanej dekorácii, stavte na solárne osvetlenie s efektom plápolajúceho ohňa. Pohľad na oheň je upokojujúci, ale s týmto osvetlením bude navyše zachovaná i bezpečnosť.

Dekorácie do záhrady, ktoré prinesú i užitočné funkcie

Záhradné dekorácie doladia záhradu presne podľa vášho vkusu. Zároveň sú však i možnosťou, ako priniesť do záhrady užitočné funkcie. Nás zaujal veselý žabiak, ktorý spoľahlivo stráži teplomer a rozhodne sa vo vašej záhrade nestratí. Staviť môžete i na neobyčajnú krhličku v štýle vintage, ktorú môžete  ďalej využiť ako kvetináč na svoje obľúbené bylinky alebo kvietky. Je len na vás, čo do nej zasadíte, ale jej neobyčajný vzhľad rozhodne prinesie do vašej záhrady nový impulz.

Plašič vtákov zastaví nepozvaných návštevníkov

Vtáci sú nepozvanými návštevníkmi najmä v prípade, že sa snažíte na svojej záhradke niečo vypestovať. Dokážu spoľahlivo zničiť nielen úrodu, ale i kvety alebo zasiatu trávu. Ak sa chcete vyhnúť ich náletom na vašu záhradu, odporúčame staviť na plašič vtákov. Je užitočným pomocníkom i pre terasy alebo balkóny. Zaručuje, že si vo vašej blízkosti vtáky nepostavia hniezdo a nebudú vašu záhradu ničiť. Dnes je možné plašiče vtákov zohnať i v krásnom prevedení. Z praktickej makety sa môže stať i krásna dekorácia, ktorá bude lahodiť vášmu oku.

Na stránkach extrashop.sk objavíte v kategórii Záhrada množstvo krásnych a praktických doplnkov, ktoré posunú vašu záhradu na nový level. Užite si dekorovanie a neváhajte nám poslať svoje nápady a triky.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar