Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Asi málokto si v súčasnosti nepredpláca aspoň nejakú streamingovú službu. Topkou v našich končinách je Netflix. Vieme si tam nielen pozrieť kvalitné seriály a filmy, ale pri ich sledovaní aj spoznať veľa krásnych a hlavne talentovaných nových hercov. Dnes vám priblížime, ktorí to sú a akými rolami si získali srdcia divákov po celom svete.

1. Regé-Jean Page
Túto hviezdu asi netreba predstavovať. Regé-Jean Page zažiaril v historickej romanci Bridgerton, ktorú si za prvý mesiac od jej premiéry pozrelo neuveriteľných 82 miliónov užívateľov Netflixu.

najsexi mladí herci

2. David Corenswet
Tento 27-ročný herec sa objavil v minisérii Hollywood či v seriáli House of Cards. V oboch bol viac než úspešný.

3. Jordan Fisher
Napriek tomu, že Hriešny tanec a Let’s Dance boli natočené dávno, ľuďom sa stále veľmi páčia tanečné filmy. A výkon a charizma tohto herca novej snímke Work It iba pridala.

4. Luke Bracey
Tohto Austrálčana ste možno zaregistrovali vo vianočnom filme Holidate, kde hral po boku Emmy Roberts. Spoločne uzavreli dohodu, že budú randiť iba počas sviatkov, aby nemuseli byť sami. Kariéru blonďavého herca táto rola každopádne poriadne nakopla vpred.

najsexi mladí herci

5. Sami Outalbali

Mladučký francúzsky herec si zahral v seriáli Sex Education, ktorý diváci doslova milujú, lebo stvárňuje rebelský život tínedžerov úplne novým, aktuálnym a sviežim spôsobom.

najsexi mladí herci

6. Timothée Chalamet

Ak niektorí z vás sledujú aj menej komerčné filmy, tohto herca budú rozhodne poznať. Kritici ho chvália ako obrovský talent nastupujúcej generácie. Na Netflixe si ho môžete pozrieť napríklad vo filme The King.

7. Joe Keery

Sympatický mladý herec a muzikant Joe Keery sa vyskytol v seriáli, ktorý prekonal všetky očakávania a stal sa priam novodobým kultom: The Stranger Things.

najsexi mladí herci

8. Darren Barnet

Pohľadný a talentovaný Američan pobláznil ženské publikum v tínedžerskom seriáli Never Have I Ever.

najsexi mladí herci

9. Alex Sharp

Ak máte radi divadlo, tak máte väčšiu šancu zahliadnuť tohto herca, keďže do filmov sa až tak veľmi nehrnie. Vidieť ho ale môžete v netflixovej snímke To The Bone.

10. Jacob Fortune Lloyd

Zaujímavý nápad, skvelý scenár a brilantné výkony: to všetko prispelo k obrovskému úspechu seriálu, ktorý asi nikto nečakal, lebo je celý o šachu. Bavíme sa, pochopiteľne, o Queen’s Gambit a tento anglický herec k tomu všetkému určite dopomohol svojou charizmou.
najsexi mladí herci

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. Počet hlasov: 13

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :