Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Ak začínate podnikať, okrem zariadenia kancelárskych priestorov, z ktorých budete riadiť chod vašej firmy, potrebujete zariadiť aj skladové priestory a výrobné haly, kde sa budú konkrétne výrobky vyrábať. Ako každý slovenský podnikateľ určite chcete ušetriť a chcete si hneď v začiatkoch znížiť prevádzkové náklady. Určite sa vám to podarí, ak si kúpite virtuálne sídlo v hlavnom meste. Mesačne ušetríte aj niekoľko stoviek eur, a to len na priestoroch firmy.

V každej firme, ktorá neposkytuje služby, ale vyrába konkrétne produkty, potrebuje do svojich výrobných hál množstvo kvalitných váh. Momentálne sú na slovenskom trhu najviac vyhľadávané kvalitné váhy Kern.

Plošinové váhy

Medzi najpoužívanejšie typy váh môžeme bez problémov zaradiť aj plošinové váhy. Plošinové váhy sa využívajú najmä vo výrobných procesoch, pri expedíciách vyrobeného tovaru, v zberných surovinách, ale dokonca aj v obchodoch s potravinami. K novým plošinovým váham si môžete dokúpiť nájazdové rampy, alebo ak sa vám táto možnosť nepáči, dajte si zapustiť váhu priamo do podlahy. Budete to mať jednoduchšie.

Bezpečnosť a kvalita

Každý jeden podnikateľský subjekt musí poznať váhu expedovaného tovaru, resp. materiálu potrebného na výrobu finálneho produktu. Od plošinových váh sa vyžaduje presnosť, stabilita a dlhá životnosť a tú vám dokážu poskytnú jedine váhy predávané na Slovensku – napríklad aj váhy značky Kern. Nepodceňte situáciu a investujte do kvalitných váh. Uvedomujete si riziko spojené s kúpou nekvalitnej, nepresnej váhy? Neohrozuje len vašich zamestnancov, ktorí budú s tovarom a váhou manipulovať. Ohrozujete aj vašich odberateľov. Svojim zamestnancom by ste mali poskytnúť kvalitné ochranné pomôcky a samozrejme nesmiete zabúdať na školenie BOZP.

Bez kvalitných váh nerozbehnete váš biznis. Potrebujete mať 100% istotu, že váhy, ktoré si kúpite do výrobných hál a skladových priestorov, vám hneď po prvých týždňoch po kúpe nezlyhajú. Pýtajte sa svojich známych a zistite si, kde sa oplatí kupovať kvalitné vybavenie do výrobných hál a skladových priestorov.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :