Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Doba je ťažká a každý človek sa sústreďuje okrem iného aj na to, aby mal dostatok peňazí na životný štandard, na ktorý je zvyknutý. Samozrejme, nie len že potrebujeme mať prácu a udržať si ju, potrebujeme si aj niečo usporiť ale musíme aj míňať. Všetko sa dá ale rozumne a s mierou. Ako to robíte vy?

V tomto článku sa zamierame na to míňanie. Všetci vieme, že aj pri míňaní sa dá byť striedmy a rozmýšľať nad tým, koľko a za čo utratíme naše ťažko zarobené peniaze. To, akým spôsobom sa dá ušetriť, vám priblížime v nasledujúcich riadkoch. Je milión spôsobov šetrenia a každá ma niečo do seba a každý si môže vybrať tú, ktorá mu najviac vyhovuje a ktorú bude vedieť využívať pravidelne.

Keď sa zameriate na to, čo najviac nakupujete a v akých obchodoch miniete najviac peňazí, čo vám príde na um? Asi jedna z mála vecí, čo nás všetkých spája a kde musíme nakupovať všetci bez rozdielu, sú potraviny. Ale aj v tých sa dá ušetriť. Ďalšie bežné obchody budú pravdepodobne drogéria a obchody s oblečením. Najbežnejšie, čo vás napadne je, že sa zameriate na akcie a zľavnený tovar. Každý supermarket má svoje akciové obdobia alebo jednoducho každý týždeň zľavní niečo iné, čoho má momentálne prebytok. Ďalší spôsob môže byť využívanie zľavových kupónov a portálov na porovnávanie cien, kde si vyberiete, kde nájdete najnižšie ceny na váš požadovaný tovar. Okrem toho tu máme reklamy, katalógy a letáky, kde si tiež môžete nájsť svoju inšpiráciu.

Letáky obsahujú takmer všetko z hore uvedeného. Určite to poznáte, reklamné letáky dostáva takmer každý do poštovej schránky, ak si to vyslovene nevyžaduje dostávať. Obsahujú pravidelné zľavy a zníženie cien na rôzne produkty, na ktoré vás chce daný obchodný reťazec nalákať na nákup. Môžu taktiež obsahovať zľavové kupóny, ktoré môžete využiť pri pokladni. V dnešnej online dobe dostanete veľa z týchto letákov aj do vašich emailových schránok alebo si ich jednoducho môžete stiahnuť v pdf formáte z oficiálnych stránok. Mnoho z týchto portálov už ani papierové letáky netlačí, aj v rámci ušetrenia papiera a životného prostredia.

Vedeli ste o tom, že existujú aj portály, na ktorých máte úplný zoznam letákov a zľavových magazínov zo všetkých bežných dostupných obchodoch? Nemusíte sa prehrabávať v emailovej schránke alebo behať po oficiálnych stránkach jednotlivých reťazcov a zložito si porovnávať ceny alebo hľadať akcie. Jednoducho to budete mať všetko na jednom mieste a vo vyhľadávaní. Taktiež si ich môžete zoradiť, vyfiltrovať, rozdeliť podľa obchodov alebo dokonca podľa miest, kde sa daný obchod nachádza. To nie je všetko. Dokonca môžete vyhľadať priamo produkt, ktorý vás zaujíma a stránka vám nájde všetky katalógy, kde sa tento produkt nachádza a v akých je cenách. Môžete si produkty nájsť aj podľa toho, či ich majú dostupné vo vašom meste ale v tej a tej značke reťazca, ak sa do neho práve chystáte. Jediné, č vám ostáva vedieť, je meno tejto stránky: Kupino.sk. Skúste si svoje vyhľadávanie už dnes.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :