Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Síce už začal máj, no počasie je stále aprílové a teplotné výkyvy sú na dennom poriadku. Vy možno práve potrebujete kúpiť matrace 1+1, ale vonku je chladno alebo prší. Vás však zima nesmie odradiť od chodenia von. Jediné, čo vám chýba, je štýlová jarná bunda. Bude vašou ochranou pred nepriaznivým počasím, ale takisto aj nezameniteľným módnym kúskom, ktorý zvýrazni váš osobný štýl.  Je len na vás, aký outfit si zvolíte.

  1. Tvrdá rockerka

Dámske bundy ešte nikdy neboli také farebné a rozmanité ako teraz. Ak sa vám páči rocková hudba, alebo len obdivujete takýto štýl, máme pre vás jednu radu: Oži v koži. Krátke kožené či koženkové bundy do pása dajú vyniknúť postave. Môžete ich doplniť vysokými čižmami i teniskami. Túto sezónu sú navyše veľmi atraktívne kabáty, ktoré kombinujú kožu a látku, takže aj klasický trenčkot sa tak stane vyzývavejším a efektnejším. Romantické dámske bundy a kabáty tak dostávajú na frak.

  1. Teplo v kožúšku

Patríte k zimomrivým ženám? Stavte na zateplené kožúšky vyrobené z flaušového materiálu, v ktorých vám bude príjemne aj v arktickej zime. Je to vhodné dámske oblečenie do školy, do mesta, na prechádzku so psom, ale i pracovnú schôdzku. Ak je vám vlna príliš teplá, zvoľte si aspoň bundu s odopínateľnou kožušinovou kapucňou. Tú kombinujte s členkovými topánkami, a nebojte sa ísť do výrazných farieb.

  1. Nostalgia verzus praktickosť

Vyhovuje vám klasický štýl? Obdivujete staré hollywoodske filmy, kde sa herečky prechádzajú v efektných trenčkotoch ležérne previazaných opaskom? Aj pre vás sa v tohtoročnej módnej sezóne nájde to pravé. Ak milujete nostalgiu a retro štýl, zrejme preferujete elegantné dámske oblečenie. Krátke jarné bundy s mäkkou polstrovanou výplňou ponúkajú pohodlie a sú praktické. Navyše už boli takisto „pobozkané“ retro dizajnom. Majú bodkované podšívky a sú vyhotovené v kontrastnom farebnom prevedení. A keď v nich pôjdete kupovať hoci aj tie matrace 1+1, určite sa budete cítiť trendy.

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :