Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Toto sa často nevidí: srnky prišli nakupovať

/
/
/
1513 Zobrazení

Toto sa často nevidí. Dnes sa budeme venovať zaujímavému príbehu o srnkách, ktoré sa rozhodli navštíviť potravinový obchod. Áno, dobre ste počuli! Títo chlpáči natrafili na otvorené dvere obchodu a rozhodli sa, že to bude výborná príležitosť na nákup jedál a nápojov. V malom suvenírovom obchode v meste Fort Collins v Koloráde nacupitala jedna srnka, že si pozrie, čo dobrého majú. Keď popozerala, že výber je v poriadku, zavolala zvyšok svojej rodiny.

Pri vstupe do obchodu srnky okamžite zaujali zákazníkov aj personál. Mnohí si boli istí, že vidia halucinácie a že srnky môžu byť iba v lese. No, srnky boli nesmierne zvedavé a nebáli sa prejsť medzi regálmi a skúmať, čo všetko je v obchode k dispozícii.

Mnohí ľudia, ktorí boli v obchode v tom čase, sa rozhodli, že pomôžu srnkám a ponúkli im najrôznejšie druhy ovocia a zeleniny, ktoré si srnky určite užili. Na svojom nákupe sa neobmedzili iba na ovocie a zeleninu, ale vyskúšali aj mnoho iných jedál, ktoré boli pre ne nové.

Personál obchodu bol neskutočne prekvapený, keď videli, ako sa srnky pokojne prechádzajú medzi regálmi a vyberajú si potraviny. Bolo to pre nich veľmi zaujímavé a aj trochu vtipné.

Po niekoľkých minútach sa srnky rozhodli, že je čas ísť von z obchodu a vrátiť sa do svojho prirodzeného prostredia. Predavačka urobila nejaké fotky a potom im vysvetlila, že nemajú s čím zaplatiť. Poďakovali sa všetkým ľuďom, ktorí im pomohli pri výbere tovaru, a vydali sa von z obchodu.

Aj keď to bol nezvyčajný zážitok pre personál obchodu aj pre zákazníkov, všetci si uvedomili, že je to pekný príklad toho, ako môžeme byť k prírode a zvieratám ohľaduplní. A kto vie, možno sa srnky v budúcnosti rozhodnú navštíviť obchod ešte raz.

srnky obchod

srnky obchod

srnky obchod

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počet hlasov: 3

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar