Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Vianoce sú už za dverami a vy by ste mali pomaly premýšľať, čím obdarujete svojich blízkych. E-shop Dedoles vám ponúka nádherné a originálne kúsky, ktoré sú vyrábané v súlade s prírodou a zaručene vyčaria úsmev na tvári každému.

Pre bojovníkov za životné prostredie

Máte vo svojom okolí niekoho, kto sa o životné prostredie zaujíma? Darujte mu úchvatný znova použiteľný bambusový pohár a pomôžte tak prírode od jednorazových plastových aj papierových pohárov. Bambusový pohár zahreje každé eko srdce.

Zbohom igelitovým taškám

100 miliárd igelitových tašiek ročne skončí v prírode. Pohodený odpad škodí životnému prostrediu, znečisťuje pôdy, vody a zabíja cicavce a vtáky. Tašky použijete len raz, ich rozklad ale trvá stovky rokov. Nechajte svojich 300 plastových tašiek, ktoré do roka spotrebujete, zmiznúť. Nahraďte ich ekotaškou a staňte sa hrdinom, ktorý zachráni planétu pre ďalšie generácie. Ekotaška je aj skvelým darčekom, ktorým môžete obdarovať celú rodinu a vykročiť tak za ekologickejším svetom spolu.

Pobavte blízkych veselými ponožkami

Všetci sme iní, ale každý z nás je výnimočný. Veselé ponožky good mood sú nielen symbolom odlišnosti, ale aj zdrojom dobrej nálady a energie. Hoci je každá iná, spolu tvoria ukážkový pár. Ponožky patrili medzi nudné darčeky, tieto farebné kúsky s veselými vzormi však neunudia nikoho. Ponožky sa hodia k formálnym aj neformálnym outfitom. Sú trendy, štýlové a jedinečné. Zabudnite na ponožkovú klasiku a objímte netradičnosť s veselými ponožkami Dedoles.

Vysoko praktický doplnok

Pre milovníkov outdoorových aktivít bude skvelým darčekom náramok prežitia, ktorý sa im zíde pri kempovaní, rybačkách aj pri naháňačkách s medveďom. Výrobcom náramkov Paracord je Dávid. Dávid trpí zrakovým aj sluchovým postihnutím, ale na kvalite náramkov si dá záležať.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :