Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Móda - štýl / Tipy na vianočné darčeky od e-shopu Dedoles

Tipy na vianočné darčeky od e-shopu Dedoles

/
/
/
3 Zobrazení

Vianoce sú už za dverami a vy by ste mali pomaly premýšľať, čím obdarujete svojich blízkych. E-shop Dedoles vám ponúka nádherné a originálne kúsky, ktoré sú vyrábané v súlade s prírodou a zaručene vyčaria úsmev na tvári každému.

Pre bojovníkov za životné prostredie

Máte vo svojom okolí niekoho, kto sa o životné prostredie zaujíma? Darujte mu úchvatný znova použiteľný bambusový pohár a pomôžte tak prírode od jednorazových plastových aj papierových pohárov. Bambusový pohár zahreje každé eko srdce.

Zbohom igelitovým taškám

100 miliárd igelitových tašiek ročne skončí v prírode. Pohodený odpad škodí životnému prostrediu, znečisťuje pôdy, vody a zabíja cicavce a vtáky. Tašky použijete len raz, ich rozklad ale trvá stovky rokov. Nechajte svojich 300 plastových tašiek, ktoré do roka spotrebujete, zmiznúť. Nahraďte ich ekotaškou a staňte sa hrdinom, ktorý zachráni planétu pre ďalšie generácie. Ekotaška je aj skvelým darčekom, ktorým môžete obdarovať celú rodinu a vykročiť tak za ekologickejším svetom spolu.

Pobavte blízkych veselými ponožkami

Všetci sme iní, ale každý z nás je výnimočný. Veselé ponožky good mood sú nielen symbolom odlišnosti, ale aj zdrojom dobrej nálady a energie. Hoci je každá iná, spolu tvoria ukážkový pár. Ponožky patrili medzi nudné darčeky, tieto farebné kúsky s veselými vzormi však neunudia nikoho. Ponožky sa hodia k formálnym aj neformálnym outfitom. Sú trendy, štýlové a jedinečné. Zabudnite na ponožkovú klasiku a objímte netradičnosť s veselými ponožkami Dedoles.

Vysoko praktický doplnok

Pre milovníkov outdoorových aktivít bude skvelým darčekom náramok prežitia, ktorý sa im zíde pri kempovaní, rybačkách aj pri naháňačkách s medveďom. Výrobcom náramkov Paracord je Dávid. Dávid trpí zrakovým aj sluchovým postihnutím, ale na kvalite náramkov si dá záležať.

Tipy na vianočné darčeky od e-shopu Dedoles
Ohodnoťte tento článok

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest