Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Tipy na beh počas leta

/
/
/
488 Zobrazení
sluchadla mobileu.eu

Milí športovci, ak aj vy obľubujete venovať sa pohybovým aktivitám celoročne a nielen počas zimy a sezóny lyžovania, tak vám prinášame niekoľko praktických tipov, ako si skvelo zabehať i počas letných dní. Milovníkov behu najmä počas leta láka k športu krásne počasie. Ak sa aj vy zaraďujete medzi tých, ktorí sa s radosťou vydajú za bežeckými výzvami počas letných momentov, tak máme pre vás niekoľko skvelých tipov, vďaka ktorým si beh počas leta obľúbite ešte viac.

Začnite ráno s bežeckou aktivitou

Poznáte, ako sa hovorí – ráno robí deň. A tí, ktorí vyskúšali ranné športovanie krátko po prebudení, zaručene dajú práve tomuto tvrdeniu za pravdu. Odštartovať nový deň športovou aktivitou vám dodá energiu a dobrú náladu do celého dňa. Počas leta je ranný beh veľkou výhodou, a to nielen kvôli sviežej energii do nového dňa, ale i kvôli horúcim letným teplotám, ktorým sa vďaka rannému behu prakticky vyhnete, a zároveň si i tak splníte športovú aktivitu dňa. Podobne, ako je skvelé začať deň behom a vyhnúť sa tak vysokým vonkajším teplotám, je praktickým nápadom ísť si zabehať podvečer. Deň tak zakončíte športom a príjemne sa unavíte na spánok. Opäť sa tak vyhnete letným horúčavám.

Objavujte nové miesta

Patríte medzi bežcov, ktorí obľubujú pre šport mestské prostredie alebo sa radšej vydávate zdolávať bežecké výzvy do prírody? Každé prostredie pre beh má svoju jedinečnú atmosféru. Vyskúšajte však zmeniť svoju rutinnú bežeckú trasu a vydať sa objavovať vďaka behu nové miesta vo vašom okolí. Beh vám dáva skvelú príležitosť objavovať doposiaľ neobjavené miesta, či už v prírode alebo v mestskom teréne.

Pripravte si letný hudobný zoznam

Ak sa zaraďujete k tým športovcom, ktorých ku pohybu dokáže pozitívne nakopnúť a namotivovať hudba, tak je leto skvelou príležitosťou pre behávanie v kombinácií s letnou energickou hudbou. Pripravte si svoj hudobný playlist už vopred a pozitívne sa nalaďte počas behu pri tónoch svojej obľúbenej hudby.

Podobne ako pri behu v akomkoľvek ročnom období, je potrebné dbať na dostatočnú rozcvičku a výbavu. I počas zimy, keď sa vydáte na hory, máte predsa pripravenú svoju výstroj, lyže, lyžiarky a lyžiarske oblečenie. Aj pri letnom behu je dôležité mať pripravenú tú správnu bežeckú obuv a pohodlné oblečenie.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar