Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Strašidelné obrázky, ktoré vám privedú zimomriavky

/
/
/
31 Zobrazení

Strach je jednou z najsilnejších emócií, ktoré môže človek zažiť. Niektoré strašidelné obrázky však dokážu tento pocit ešte viac umocniť a vyvolať zimomriavky. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najstrašidelnejších obrázkov, ktoré kedy boli vytvorené.

  1. „The Hands Resist Him“

Tento obraz maľoval umelec Bill Stoneham v roku 1972 a rýchlo sa stal jedným z najstrašidelnejších obrázkov v histórii. Obrázok zobrazuje chlapca a dievča, ktoré stoja pred starými dverami s malým okienkom. V pozadí sú ruky, ktoré sa zdajú byť zavesené v priestore medzi svetlom a tienistou izbou. Mnohí, ktorí sa pozrú na tento obraz, tvrdia, že sa ruky pohybujú a že obraz je prekliaty.

  1. „Black Dahlia“

Elizabeth Short, známa aj ako „Čierna Dahlia“, bola mladá žena, ktorá bola v roku 1947 brutálne zavraždená. Jej telo bolo nájdené rozrezané na pol a zostalo na nezvyčajnom mieste. Neskôr sa objavil obraz, ktorý zobrazuje tvár Elizabeth Short, ktorá sa pozerá priamo na diváka. Obrázok sa stal symbolom jej smrti a dodnes vyvoláva zimomriavky.

  1. „The Crying Boy“

Tento obraz bol vyrobený v Taliansku v 50. rokoch minulého storočia a ukazuje chlapca, ktorý plače. Obrázok sa stal obľúbeným a bol masovo vyrábaný, kým v roku 1985 nevznikla povesť, že každý, kto si obraz kúpi, bude mať smolu a bude v ohni zničený. Počuli sme o prípadoch, keď obrazy viseli na stenách, zatiaľ čo celé domy sa pod nimi zrútili.

  1. „The Rake“

Obrázok Rakea sa objavil na internete v roku 2005. Zobrazuje tvora, ktorý je opísaný ako humanoidný so špinavými pazúrmi a dýchacím traktom zvieracieho dravca. Mnohí tvrdia, že toto stvorenie je skutočné a že obraz je len vtipom. Avšak mnoho ľudí stále cíti nepríjemné pocity, keď sa na tento obrázok pozrú.

Obrázok Rakea sa rýchlo stal jedným z najstrašidelnejších obrázkov na internete a získal si značnú popularitu medzi ľuďmi, ktorí hľadajú niečo strašidelné. Existuje mnoho špekulácií o tom, čo by tento tvor mohol byť, a niektorí tvrdia, že sa jedná o záhadného tvora, ktorý existuje v reálnom svete. Viacmenej, väčšina ľudí si myslí, že tento obrázok je len ďalším internetovým výmyslom, ktorý je určený k tomu, aby vyvolával strach a napätie.

Mnohí ľudia veria, že pocity strachu, ktoré tento obrázok vyvoláva, sú spôsobené najmä jeho nezvyčajnou a desivou podobou. Obrázok Rakea totiž zobrazuje stvorenie s nezvyčajnými anatomickými rysmi, čo môže viesť k pocitu neistoty a strachu. Okrem toho, celková atmosféra obrázku je veľmi temná a nevysvetliteľná, čo iba umocňuje strach a napätie, ktoré sa v nás môžu prebudiť.

V každom prípade, bez ohľadu na to, či je Rake skutočný tvor alebo len internetový meme, jedno je isté – strašidelné obrázky s ním patria medzi najstrašidelnejšie obrázky, ktoré kedy boli vytvorené. Bez ohľadu na to, či nás táto bytosť vystraší alebo nie, jedno je isté – pocity, ktoré tento obrázok vyvoláva, sú skutočné a môžu byť veľmi silné. Tu je malý pohľad, ako tento tvor vyzerá:

Tu sú aj nejaké iné strašidelné obrázky, ktoré samé o sebe nič strašidelné neobsahujú, vyvolávajú ale také pocity:

strašidelné obrázky

strašidelné obrázky

strašidelné obrázky

strašidelné obrázky

strašidelné obrázky

strašidelné obrázky

strašidelné obrázky

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar