Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Veľké športové podujatia roka už nastali alebo sa nebezpečne blížia. V mesiaci máj 2016 sa môžeme tešiť na veľkú hokejovú udalosť svetových rozmerov: Majstrovstvá sveta v hokeji. V júni nás čaká ďalšia veľká vec v najznámejšom a najrozšírenejšom športe sveta – Majstrovstvá Európy 2016. ME 2016 teda Majstrovstvá Európy vo futbale sa samozrejme nevyhnú ani takej malej krajine, akou je Slovensko. A teda, máme sa na čo tešiť. Veľké futbalové arény v Európe budú praskať vo švíkoch a desaťtisíce divákov bude povzbudzovať svoje tímy, ktorým veria a prišli ich z celého srdca podporiť. Ste ale dostatočný fanúšik a máte naozaj výbavu, ktorá vám v tomto všetkom pomôže?

Vykričať si hlasivky a rozbiť ruky tlieskaním nestačí

A je to presne tak. Potrebujete reprezentovať, ako správny krajan a nenechať sa zahanbiť okolitými fanúšikmi, ktorí budú mať so sebou určite poriadne výbavy, pomaľované tváre a trúby v rukách. Čo také by sa hodilo vám? Prvá vec, ktorú potrebuje každý poriadny fanúšik, je vlajka. Vlajky v rukách nadšencov hneď zaujmú a vidieť ich aj z diaľky. Človek hneď vie, z akej krajiny ste prišli a za akú si vyrevete hlasivky. To ale nestačí, musíte byť doslova neprehliadnuteľní.

Ďalšia vec, ktorá by nemala chýbať takémuto človeku, je pútavé tričko s potlačou vášho favorita. Po prípade s potlačou, akú si sami určíte a ktorá vystihuje to, čo chcete, aby si ostatní všimli.

Fandíte vo veľkom?

Ak nebodaj spĺňate všetky z horeuvedených kritérií, ste naozajstný fanúšik srdcom. Takých si každý tím, ale aj každý jeden športovec nesmierne váži. A určite nechce, aby čo i len jeden z takých na zápasoch chýbal. Preto príďte podporiť svoj tím osobne a nenechajte sa zahanbiť. Či už sa vášmu tímu darí alebo nie, ste to práve vy, kto tím podporí aj v ťažkých chvíľach. A víťazstvo bude vaše.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :