Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Mobil je komunikačný prostriedok, bez ktorého by už takmer nikto nemohol existovať. Najmä mladá generácia využíva mobily na to, aby sa spojila so svojimi kamarátmi. A ak ešte majú internet v mobile, tak ich už nič iné nezaujíma.

Mali by ste sa zamyslieť a položiť si otázku, či sa dokážete o svoj mobil dostatočne postarať. Samozrejme, mobil nie je malé dieťa, ale ak chcete, aby vám vydržal, musíte sa oň dostatočne starať. Čo si potrebujete kúpiť, aby ste predĺžili životnosť vášho mobilu?

Tvrdené sklo na mobil

Aj chvíľka nepozornosti stačí, aby vám mobil spadol na zem. Prečo ho ale nezabezpečiť niečím, čo dokáže ochrániť displej mobilu? Skúste si nájsť v obchode na mieru vyrobené tvrdené sklá na mobil. Dávajte si ale pozor. Tvrdené sklá si vyberajte vždy len podľa konkrétnej značky telefónu a podľa konkrétneho telefónu, aby sa nestalo, že kúpite sklo, ktoré bude buď väčšie, alebo menšie.

Puzdro na mobil

Väčšiu bezpečnosť vám zabezpečí puzdro na mobil. Vždy si vyberajte veľkosťou vhodné, pretože v opačnom prípade by vám mobil v puzdre nedržal. Ak vás zaujme trošku netradičné puzdro na mobil, môžete si vybrať buď puzdro, ktoré sa dá pripevniť na rameno, alebo puzdro, ktoré si dáte na opasok.

Externá batéria na mobil

V prípade, že sa nachádzate ďaleko od zástrčky a potrebujete nabiť mobil, bude pre vás výhodnou práve externá batéria na mobil. Je spratná a nezaberie veľa miesta. Práve pri moderných smartfónoch, ktoré sa vybíjajú každú chvíľku, ju určite zúžitkujete nielen mimo domu.

Ak si nechcete každú chvíľku kupovať nový telefón, zabezpečte si tieto troje veci, ktoré sme vám vyššie spomínali. Uvidíte, že nebudete musieť každý mesiac dávať 500 eur za nový mobil.

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :