Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Práce na farme alebo statku si vyžadujú nielen pracovité ruky, ale aj kvalitné poľnohospodárske stroje. Kde však ku nim prísť tak, aby sa vám to vyplatilo?

Stavte na použité stroje

Nie každý má na kúpu nového stroja. Platí to najmä v prípade, ak s podnikaním ešte len začínate alebo to robíte v malom. Vtedy sa oplatí zamyslieť sa nad možnosťou staviť na použité stroje na pobočkách Zeppelin.

Ide o poľnohospodárske stroje CAT, ktoré sú prispôsobené na náročné podmienky pri prácach na farme alebo statku. Okrem toho, že sú odolné, potešia aj svojou výkonnosťou a spoľahlivosťou. Využije ich každý moderný farmár, nech už ho čaká akákoľvek práca.

Aké poľnohospodárske stroje na farmu?

Náročné podmienky, rastlinná či živočíšny výroba? Pozrite sa, ktoré stroje vám s týmto všetkým pomôžu a uľahčia vám prácu.

Nakladače

Šmykom riadené nakladače s užitočnou nosnosťou od 700 do 1700 kilogramov využijete na väčšinu poľnohospodárskych prác. Nezľaknú sa ani najnáročnejších podmienok. V ponuke je navyše široké spektrum príslušenstva.

Čelné lopatové nakladače sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí sa zameriavajú na živočíšnu výrobu. Oceníte modifikácie ako zvýšený zdvih či chladiaci systém, nezachytávajúci nečistoty.

Manipulátory

Teleskopické manipulátory s menovitou nosnosťou od 3 do 4 ton sú mimoriadne pohyblivé v teréne a veľmi obratné. Disponujú zosilnenými nápravami, zvýšeným výkonom motora, výkonnejšou hydraulikou s vyšším výškovým dosahom, nosnosťou a reverzným ventilátorom, vďaka čomu zvládajú aj veľmi ťažkú prácu.

Okrem pomocníkov na farmu nájdete v pobočkách Zeppelin aj stavebné stroje. Medzi širokým spektrom si možno vyberiete napríklad minibager alebo nakladač.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :